ZB10 je napisao/la:
Najgore od svega što Dalić nedvojbeno vidi da ne ide sa njima dvojicom sredini. Vidi da je Modrić katastrofa, da je Kovačić van svakog ritma.
Dokaz da vidi što ne valja na terenu je slanje inače neupitnog Gvardiola na klupu.
Znači sve vidi i sve zna. Ali svejedno je čvrsto odlučio poginuti s njima ako treba i to je to.
A ništa, idemo večeras svi zajedno glavom kroz zid pa možda ga i probijemo!
Ajmo 🇭🇷
Vidi cijeli citat
Jebiga, rekao je prije nekoliko mjeseci da će poginuti sa senatorima.
Sa te strane razumijem igranje Modrića.
Luka mu je u onoj krizi 2021 držao leđa i dao podršku na onom sastanku na Pagu.
Razumijem i igranje Kove, želi ga dignuti za knock out fazu, ali mislim da bi bolje izgledali da je samo jedan od njih dvoje na terenu.
Vrijeme će pokazati koliko je ova kocka dobra ili loša...