Hrvatska-Gana 2:1

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.632
jučer u 22:53

Manje negative, više vjere u naše.. Ajmo Hrvatska!

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.277
jučer u 22:53

Miran sam... ne očekujem da ćemo dobiti, ali računam da ćemo izboriti barem neriješeno.

Brz i okomit nogomet
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.648
jučer u 22:53

Sretno!

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 69
jučer u 22:53

Sretno dečkima kako god zavrsi. 

Dosta pesimizma, pljuvanja. 

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 388
jučer u 22:54

MakiST1950 je napisao/la:

Gvardiol i Vušković na klupi???

Ne znam, meni neshvatljivo 

Vidi cijeli citat

Igrat ce u cetvrtfinalu😊

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.058
jučer u 22:54

Ovo dobijamo lagano. Drugo poluvrijeme neće trebat ni gledat.

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.632
jučer u 22:54

Fala kurcu da više počinje..sit sam ovih kombinacija i analiza.

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.227
jučer u 22:56

Veli žena moja puštaju nam danas, žele biti treći

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 639
jučer u 22:56

Od prednje četvorke nitko ne napada dubinu, svi će čekat loptu u noge, na što će to ličit

Bilićev sin
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.277
jučer u 22:57

Vlajo zabija, vidjet ćete.

Brz i okomit nogomet
  • Najnovije
  • Najčitanije