Hrvatska-Gana 2:1

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
jučer u 23:37

Kovacic i Modric uvaljuju vruće krumpira svima oko sebe

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
jučer u 23:37

Koji gol e.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.536
jučer u 23:37

Ovi se baš nisu potrgali da blokiraju udarac Sučića.

sedmica77
sedmica77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2012.
Poruka: 2.044
jučer u 23:38

Evo nova teorija zavjere. Ako si prvi igraš 1.7., a drugi igraju 3.7. pa možda i Englezi kalkuliraju :)

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
jučer u 23:38

A sad neka ubaci Fruka, Moru i Matanovića da osjete SP

Baturina obavezno van jer nam je ključni igrač

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.467
jučer u 23:40

ALGHAZANTH je napisao/la:

Ovi se baš nisu potrgali da blokiraju udarac Sučića.

Vidi cijeli citat

A ni onaj sut Vlasica.

 

golman je na sut Sucica pao ko sused Joža nakon 40tog gemišta i potrudio se da ruku savije u laktu, da ga slucajno ne pogodi.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
jučer u 23:40

Kovačić kad šutne onako jalovo dvoje djece se ostave nogometa...

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.138
jučer u 23:40

Hebe me se dali se Gani igra ili ne igra, i koji njima rezultat odgovara. Sto se mene tice mogu ni ne doci drugo poluvrijeme

Revolucija i giljotina !
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
jučer u 23:40

pasha77 je napisao/la:

BlaylockM je napisao/la:

Strašno da je ušao u 70. minuti..on i Baturina su Modrić i Rakitic ove generacije..što rade na krilima samo gospa zna

Vidi cijeli citat


Sučić nije na krilu. 

Baturina igra krilo cijelu sezonu u Comu.

Inače, dobili smo stabilizaciju sredine sa Vlašićem. Nije da on igra nešto Bog zna što, ali smo kompaktniji.

Vidi cijeli citat

Kad igraš protiv bunkera, krila ne mogu niš, klasična. Nema prostora za bijeg. Tu to trebaju španeri.

Ali računam na Marca kad se ovi raspadnu

Brz i okomit nogomet
Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
jučer u 23:40

ALGHAZANTH je napisao/la:

Ovi se baš nisu potrgali da blokiraju udarac Sučića.

Vidi cijeli citat


Al ce ove teorije bit smiješne Ako sad Gana okrene

  • Najnovije
  • Najčitanije