Hrvatska-Gana 2:1

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.636
danas u 00:02

Ma Englezi ce dobit, nisu ludi da odu u dio zdrijeba sa Spanjolcima. Panamu se tu nesto pita i sigurno ce gristi, ali vidno im fali kvalitete...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Stefan Reuter
Stefan Reuter
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.06.2024.
Poruka: 52
danas u 00:02

perkut je napisao/la:

Dabrić je napisao/la:

Ono što mi se dopada je da konačno igramo sitni vez, pas igru. To smo mi. To nam je falilo u prošle dvije tekme.

 

Nadam se da Ganci neće izaći napaljeni kao Englezi u drugi pol. Ali sad smo mudriji.

Vidi cijeli citat

Da, baš sam i ja to vidio. To smo mi, to je naša igra.

Vidi cijeli citat


Nedostaje nam jedan u sredini da se ima kome dodati s krila. Uglavnom ih vidim na drugoj strani. 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 00:02

A zapravo je Gana i protiv Paname igrala nesto ovako, ne puno bolje. Samo sa englezima su trgali ko da im je zadnja.

 

Vjerojatno ne zele trcati jer nema tranzicije ali tehnicki su dosta limitirani kao i svi afrikanci. Pa kad nema trke, onda je to ovo.

 

Mozda jurnu ako namirisu remi Engleza, a onda i nama ostaje prostora iza njihovih ledja. Cudna utakmica.

 

 

Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 440
danas u 00:03

Panama je puno puno bolja bila nego Gana

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.467
danas u 00:03

Gledajte ovu kameru iza gola i recite mi dal vi stvarno mislite da se golman baš potrudio obraniti ono Sučiću?

Mislim moguće je da sam ja lud, ali golman NK Zagorca bi bolje reagirao

Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.937
danas u 00:03

AceRimmer je napisao/la:

Gana uopće ne igra, mi se svejedno mučimo, a ovdje euforija iz nekog razloga...

Vidi cijeli citat

Neiskusnost.

Miriše na titule
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
danas u 00:03

Panama je uz malo srice tribala proći 

Protiv Gane bolji a protiv nas li la

Nepotrebno podcjenjujemo sve

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.568
danas u 00:03

bobido je napisao/la:

jel Gana ovako mlitavo igrala protiv Paname i Engleske?

Vidi cijeli citat

nije, ali protiv njih se i nije usrala, ipak je nešto drugo igrati protiv jednog od favorita.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 337
danas u 00:03

Samo ne prvi u grupi, čekao bi nas Meksiko i Brazil 😮

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.135
danas u 00:03

Ovo je najzajebanija skupina prvenstva. Panama jako, jako nezgodna momcad. Nitko ih bas nije nadigrao

Revolucija i giljotina !
  • Najnovije
  • Najčitanije