Hrvatska-Gana 2:1

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.146
danas u 10:24

cameosis je napisao/la:

dvoboj modrić - narcist, bit će zanimljivo kako će portugalac pretrpjeti poraz i kraj reprezentativne karijere protiv bivšeg suigrača.

Vidi cijeli citat


A sta je to ''narcist''? Neka kombinacija nacista i narcisa? 😄

The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 748
danas u 10:47

Mislim da je Gancima bitniji da im Partey igra, nego li s kim će igrati dalje. Mislim da im je svejedno Portugal ili Kolumbija, a bitnije da li sa Partey-ijem ili bez. Ako su namještavali onda to sigurno nisu zbog Portugala ili Španjolske, već zbog Partey-ja.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.010
danas u 10:50

The Flying Carpet je napisao/la:

Mislim da je Gancima bitniji da im Partey igra, nego li s kim će igrati dalje. Mislim da im je svejedno Portugal ili Kolumbija, a bitnije da li sa Partey-ijem ili bez. Ako su namještavali onda to sigurno nisu zbog Portugala ili Španjolske, već zbog Partey-ja.

Vidi cijeli citat


dakle, sljedeću MORAJU izgubiti jer ih u slučaju prolaska čeka Vancouver

 

dajte ljudi, dosadni ste s teorijama zavjere

[uredio ian wright - 28. lipnja 2026. u 10:50]
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.581
danas u 10:54

AceRimmer je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

dvoboj modrić - narcist, bit će zanimljivo kako će portugalac pretrpjeti poraz i kraj reprezentativne karijere protiv bivšeg suigrača.

Vidi cijeli citat


A sta je to ''narcist''? Neka kombinacija nacista i narcisa? 😄

Vidi cijeli citat

narcis je ime, narcist (narcisizam) je psihički poremećaj nazvan po narcisu, ajde idi napravi prvo pretragu online, kolega. 🤷🏿

[uredio cameosis - 28. lipnja 2026. u 10:55]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.781
danas u 10:55

Dobro kaže Perišić da se sve promijenilo u jednoj tekmi i da je svejedno Portugal ili Kolumbija. Po čemu je Kolumbija toliko lošija od Portugala? Sigurno ne po onome što smo gledali do sada. Portugal po imenima je trebao pobijediti Kongo desetak nulla.

Veseli me da se dižemo. Veseli me da je Luka jučer bio pravi, veseli me da su nam 5 igrača zabili u 3 utakmicama. 

 

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.860
danas u 10:57

Meni se čini da su neki uoči utakmici imali sve opcije pokrivene.

Ako izgubimo i ispadnemo, ne moram ni spominjati kakvi bi bili komentari.

Ako prođemo s porazom, to bi bila sramota, nezasluženo.

Ako prođemo s remijem, dogovorili se s Ganom.

Ako prođemo s pobjedom, Gana je pustila, a mi ispali glupi jer smo otišli u teži dio ždrijeba.

Naravno, tu je uvijek i faktor sreće koja nas stalno prati, na to se uvijek možeš pozvati.

Meni je jasno da ne voliš Dalića, Modrića, Marka ili Peru, da ti se ne sviđa formacija, da ti je neki igrač ružan, ali ovo konstantno traženje zamjerki nekad stvarno zna biti smiješno. Čak se došlo do toga da se Vlašiću zamjera što je proslavio gol. Stvarno, momak zabije pobjednički gol na SP, i usudi se slaviti.

Pokušavam zamisliti reakcije da smo mi odigrali utakmicu kao Austrija i Alžir ili nekad Švedska i Danska. Ne sumnjam kako bi zapadnjaci spominjali balkansku kuhinju, no to mi je manji problem. Ovi naši domaći moralisti bi nas ubili u pojam, vrištali bi na sve strane. Jednostavno, nikad ne valja, uvijek će nešto naći.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.581
danas u 10:58

sportskiznalac je napisao/la:

Lukica odigrao vrhunsku utakmicu, kad pomislis da je gotov on se digne iz pepela. Kovacic alibi igrac, ali eto ocito ima nesto sto mi laici ne razumijemo jer je covjek igrao u najjacim svjetskim klubovima.

Vidi cijeli citat

alibi igrač asistirao za 1:0 ...

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 346
danas u 11:00

The Flying Carpet je napisao/la:

Mislim da je Gancima bitniji da im Partey igra, nego li s kim će igrati dalje. Mislim da im je svejedno Portugal ili Kolumbija, a bitnije da li sa Partey-ijem ili bez. Ako su namještavali onda to sigurno nisu zbog Portugala ili Španjolske, već zbog Partey-ja.

Vidi cijeli citat

Nije mi izgledalo da su nam pustili, dio drugog poluvremena su se baš trudili. Slično ni Portugalci nisu pustili, da bi nas dobili. Trudili su se ali nije iŝlo, štoviše, mogli su lako izgubit, nisu bili bolji uopće.

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.146
danas u 11:03

cameosis je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

dvoboj modrić - narcist, bit će zanimljivo kako će portugalac pretrpjeti poraz i kraj reprezentativne karijere protiv bivšeg suigrača.

Vidi cijeli citat


A sta je to ''narcist''? Neka kombinacija nacista i narcisa? 😄

Vidi cijeli citat

narcis je ime, narcist (narcisizam) je psihički poremećaj nazvan po narcisu, ajde idi napravi prvo pretragu online, kolega. 🤷🏿

Vidi cijeli citat


Online pretraga izbacuje samo izraz ''narcis''.

Komentirao sam iz šale misleći da si nehotice pogriješio, ali sada sam tužan i zabrinut za tebe 🙂

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 346
danas u 11:07

"U standardnom hrvatskom jeziku pravilno je koristiti riječ narcis i za cvijet i za osobu. Riječ narcist se često koristi u svakodnevnom govoru ili psihologiji (kao skraćenica od narcisoidna osoba ili u nazivu narcistički poremećaj ličnosti)"

Znači jedno i drugo ide. Opet nešto naučili.

  • Najnovije
  • Najčitanije