zgembo je napisao/la:
ZB10 je napisao/la:
1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija.
2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih
Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?
Vidi cijeli citat
Sve stoji. Ali istini za volju, treba reći da smo znali da bi trećim mjestom išli na Švicarce umjesto Španjolaca u nekoj eventualnoj osmini finala.
No dobro, valjda je svima u interesu da HR ode što dalje. I većina bi nas htjela da imamo lakši put dalje. Ali sinoć se nije moglo kalkulirat. Prevelik je rizik da na kraju primimo gol i ispadnemo. Gancima je lakše bilo kalkulirati jer ih svaki rezultat vodi dalje.
Vidi cijeli citat
Ako nisi posten prema nogometu, vrati ti. Nogomet je i psihologija. Da smo remizirali, narušila bi se atmosfera, vjera u sebe, a onda bi nas još i Švicarci smazali. Mi smo opasna mačka, možemo ujesti najveće ako nam je dan. Moramo vjerovati da nismo još pokazali sve adute. Ako budemo kompaktni kao protiv Gane, ako spustimo ritam utakmice, neka idemo dalje pa i preko 11-eraca.