Hrvatska-Gana 2:1

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.356
danas u 12:06

Turbodizel je napisao/la:

whiteboy je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

Turbodizel je napisao/la:

"U standardnom hrvatskom jeziku pravilno je koristiti riječ narcis i za cvijet i za osobu. Riječ narcist se često koristi u svakodnevnom govoru ili psihologiji (kao skraćenica od narcisoidna osoba ili u nazivu narcistički poremećaj ličnosti)"

Znači jedno i drugo ide. Opet nešto naučili.

Vidi cijeli citat


Ovo ti je vjerojatno AI izbacio na temelju tko zna čega. Hrvatski jezični portal i Hrvatska enciklopedija ne poznaju riječ ''narcist''.

Vidi cijeli citat

Sviđanje za provjeru na HJP.

Obavezni alat za pisanje seminara generaciji kojoj je vrhunac umjetne inteligencije bija Alladin.

Vidi cijeli citat

Dobro, Cameosis i ja, koji smo obrazovani u njemačkim školama, preveli smo bukvalno njemačku stranu riječ "Narzisst" na Hrvatski.

Vidi cijeli citat


samo sto kolega za razliku od tebe nece priznat nego se bavi ozbiljnom mentalnom gimnastikom da bi dokazao da je u pravu, a svima je jasno da nije

feniks93
feniks93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 1.944
danas u 12:20

narada108 je napisao/la:

je li Portugal bolji protivnik za nas nego Kolumbija? ono, kako su igrali jucer u 1.PV, to je ohoho protivnik za nas, ili :-0

Vidi cijeli citat

Portugal prije deset godina na Euru je bio reprezentacija sličnog kvaliteta kao i Hrvatska. Bila je to ljepotica prvenstva. Ovaj susret u petak je dvoboj Davida i Golijata. Ne vidim način kako ih možemo dobiti. Jedini recept kojeg vidim kao dobitni je onaj kao protiv Brazila 2022. ili slovenski recept protiv Portugala sa Eura 2024. No za takvo nešto nam treba briljantna partija Livakovića te da Matanović i Budimir ne promaše zicer u prodžetku kako ga je prij 2 god promašio Šeško.

[uredio feniks93 - 28. lipnja 2026. u 12:21]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
danas u 12:28

ZB10 je napisao/la:

Pretpostavljam da Vilenjak otvara temu za Portugal? Zasad 2/2, logično bi bilo nastaviti pobjednički niz..

Vidi cijeli citat

meni svejedno, mogu idem se narucat, pa otvorim

Domovine sin
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.325
danas u 12:28

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat

Sve stoji. Ali istini za volju, treba reći da smo znali da bi trećim mjestom išli na Švicarce umjesto Španjolaca u nekoj eventualnoj osmini finala. 

No dobro, valjda je svima u interesu da HR ode što dalje. I većina bi nas htjela da imamo lakši put dalje. Ali sinoć se nije moglo kalkulirat. Prevelik je rizik da na kraju primimo gol i ispadnemo. Gancima je lakše bilo kalkulirati jer ih svaki rezultat vodi dalje. 

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.283
danas u 12:34

zgembo je napisao/la:

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat

Sve stoji. Ali istini za volju, treba reći da smo znali da bi trećim mjestom išli na Švicarce umjesto Španjolaca u nekoj eventualnoj osmini finala. 

No dobro, valjda je svima u interesu da HR ode što dalje. I većina bi nas htjela da imamo lakši put dalje. Ali sinoć se nije moglo kalkulirat. Prevelik je rizik da na kraju primimo gol i ispadnemo. Gancima je lakše bilo kalkulirati jer ih svaki rezultat vodi dalje. 

Vidi cijeli citat

Ako nisi posten prema nogometu, vrati ti. Nogomet je i psihologija. Da smo remizirali, narušila bi se atmosfera, vjera u sebe, a onda  bi nas još i Švicarci smazali. Mi smo opasna mačka, možemo ujesti najveće ako nam je dan. Moramo vjerovati da nismo još pokazali sve adute. Ako budemo kompaktni kao protiv Gane, ako spustimo ritam utakmice, neka idemo dalje pa i preko 11-eraca.

Brz i okomit nogomet
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.391
danas u 12:44

Sad sam slušao izjave nakon utakmice, kaže Vlašić na engleskom da je na korneru trebao raditi blok no eto lopta mu došla 🙂

Ali dobro, barem znak da se ipak neki vrag pokušava na treninzima s tim prekidima, makar ofenzivnim.

[uredio ZB10 - 28. lipnja 2026. u 12:45]
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.067
danas u 12:56

Daliću je sigurno draže ić na Portugal jer ako prođe bit će opet heroj, ako ispadne nikom ništa. Nema šta izgubit. Isto vrijedi i za Španjolsku.

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.356
danas u 12:57

draze od ceg? kolumbije?

sta od portugala se smije ispast, a od kolumbije ne, i zato je dalicu draze igrat s portugalom?

kakve cu ja stvari tu procitat

[uredio Avtomatiq - 28. lipnja 2026. u 12:58]
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.067
danas u 13:02

Avtomatiq je napisao/la:

draze od ceg? kolumbije?

sta od portugala se smije ispast, a od kolumbije ne, i zato je dalicu draze igrat s portugalom?

kakve cu ja stvari tu procitat

Vidi cijeli citat

Pa normalno da je tako u očima javnosti, novinara, youtubera, influensera itd. Posljedično i u očima našeg izbornika.

To ne mora bit ni loše za ekipu jer će pritisak bit manji. Prošlo SP smo tako izbacili Brazil.

[uredio Ćelava prevara - 28. lipnja 2026. u 13:04]
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.325
danas u 13:08

Avtomatiq je napisao/la:

draze od ceg? kolumbije?

sta od portugala se smije ispast, a od kolumbije ne, i zato je dalicu draze igrat s portugalom?

kakve cu ja stvari tu procitat

Vidi cijeli citat


Pa moguće je da bi javnost lakše progutala potencijalno ispadanje od Portugala nego od Kolumbije. Ali valjda ćemo pobjediti pa ko šiša i jedne i druge.

  • Najnovije
  • Najčitanije