SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.652
24. lipnja 2026. u 02:30

Ajmo rodijaci

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.393
24. lipnja 2026. u 02:30

I tko ce sad pobjeci naprijed?

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 02:30

Modric kao sveta krava 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
24. lipnja 2026. u 02:30

Luka Sučić izgleda na desnog beka. Uf

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.445
24. lipnja 2026. u 02:30

Vince Carter 15 je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Od kuda ovim Panamcima toliko energije, izgledaju kao na dopingu ? 

Ok takva trka 30 mimuta, ali čitavo vrijeme sprint gore dolje je baš impresivno. 

Vidi cijeli citat

Pa sve ekipe dosad iz centralne Amerike igraju direktan i brz nogomet.

Vidi cijeli citat


Takav nogomet uvijek igraju kad su domaćini..U Europi kad je prvenstvo ili Africi onda su očajni i ne mogu trčati. 

Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.959
24. lipnja 2026. u 02:31

Willy Wonka je napisao/la:

Kako opet visimo. Nejasno mi je da mi ne znamo braniti kornere

Vidi cijeli citat

Vuška opet luta kod prekida, ali neka, mlad je još, naučit će. 

Šalu na stranu, koga će danas okriviti da sakrije činjenicu da ništa nisu uigrali i da ništa nisu pripremili? 

Ovo što mi igramo je jedno veliko NIŠTA, obrana, veza, napad... Da nema Livakovića mi bi dosad na prvenstvu primili već 7-8 komada..

 

 

 

 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 414
24. lipnja 2026. u 02:31

"Dalic i senatori se posrali po kriticarima" - zabili slucajno, igramo kriminalno i visimo protiv Paname, spasava nas Livi 🤡

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.582
24. lipnja 2026. u 02:31

hvali li netko suca? probudio se ja za drugo poluvrijeme, odličan je.

mi smo sa svojom predstavom promovirali engleze u jedne od favorita spa-a, koje je ghana razotkrila kao napadački nemoćnu momčad kad se obrambeni posao odradi kako treba.

dobro dolazi pauza za pijaču. modrić mora biti joker, ali to je znanstvena fantastika, nema što tražiti na terenu.

panama podsjeća na ekvador 2002., samo što ovaj out mi vodimo.

olićeva najava sramotna - nije problem mučiti se protiv organiziranog protivnika i voditi borbu, ali ako si najavio perfektnu analizu paname.i totalnu dominaciju,moraš totalno dominirati, inače ispadaš lapan.

[uredio cameosis - 24. lipnja 2026. u 02:31]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.391
24. lipnja 2026. u 02:31

ARIZIN je napisao/la:

Od kuda ovim Panamcima toliko energije, izgledaju kao na dopingu ? 

Vidi cijeli citat

Protiv nas svi izgledaju kao da su na dopingu.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.474
24. lipnja 2026. u 02:31

De vadi Modrića brate mili, pa ne može hodat

  • Najnovije
  • Najčitanije