SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.174
24. lipnja 2026. u 09:00

Sensation je napisao/la:

dalic pokusava dignit gvardiola i kovu, stim sto je gvardiol kriminalan a za kovu neznam kakav bi bio da neigra s modricem nego sa sucicem od pocetka, iako je i on kada je usao bio jebeno los.  ipak se kod njega vidi da je hitar, brz sa loptom. on mora igrati u paru sa baturinom koji je daleko najbolji igrac trenunto.

bojim se gane ako samo jedan igrac pocne utakmicu koji nije na jebenih 100 posto. probao je dobit neke igrace kroz minutazu, ocito neide, ideje da imamo dobar posjed isto nisu na razini. 

 

Vidi cijeli citat

da bi njih digao, nas ce vratit doma po kratkom postupku.

da nije proširen sp, ne bi prošli ni skupinu.

 

stojkovic i smolcic su morali bit u kadru, i ono krilo segečić, jer ti daje mogućnost da napadnes preko krila, ovako stari perisic glumi krilo, beka, wing backa

Forum STruka !
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. lipnja 2026. u 09:01

meni 0:0 sa Svicarskom definitivno najgora

Domovine sin
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.822
24. lipnja 2026. u 09:02

treba nesto radikalno da ih probudi.

neznam koliko je realno da se vratimo na trojicu pozadi i igramo klasicni 352, jedna desetka (baturina) i jedan visoki napadac i kao drugi lutalica tipa mario pasalic ako zelimo skok, ili krama zbog drugacijeg profila itd (ili 2 visoke spice ako zelimo jebeno centrirat loptu 20 puta za redom, nebitno samo da imamo plan). gana ima isto brze igrace, mi nismo u stanju smiriti takve ekipe jer previse sranja pravimo u predaji lopte, netocni smo. veza koja bi trebala dominirat i tako omogucit da vislje stojimo netocnim dodavanjima skuha nezgodne situacije.

 

 

KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.174
24. lipnja 2026. u 09:03

istu stvar je tuchel napravio s nepozivanjem Halla, Trenta i Palmera.

Jude ce ih vratit doma, Rogers i Watkins imali top sezonu, sad ce ispast iz ritma, pa i kad uđu će bit jedva solidni.

da madueke i spence u prvih 11.

igrači za everton max, spence rezervni bek u spursima, udogie ispred njega

Forum STruka !
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.489
24. lipnja 2026. u 09:17

Ok, sad kad je Luka odigrao 200. utakmicu, jel moze malo na klupu?

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 372
24. lipnja 2026. u 09:19

KYLA je napisao/la:

istu stvar je tuchel napravio s nepozivanjem Halla, Trenta i Palmera.

Jude ce ih vratit doma, Rogers i Watkins imali top sezonu, sad ce ispast iz ritma, pa i kad uđu će bit jedva solidni.

da madueke i spence u prvih 11.

igrači za everton max, spence rezervni bek u spursima, udogie ispred njega

Vidi cijeli citat

Sto pricas ti, spence je prvi bek u spursima

Bergkamp
Bergkamp
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 2.534
24. lipnja 2026. u 09:19

Ja sam bio u polusnu ali se opet sjećam livakovicevih obrana, kad statistika govori da su ovi imali jedan šut u okvir?

Madara
Madara
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.10.2011.
Poruka: 322
24. lipnja 2026. u 09:21

Pozitiva:

Gol Budimira: Nadam se da ce mu to dati samopouzdanje za nastavak turnira - jer nam treba netko tko ce pretvoriti polusanse i sanse u gol. Ono sto je Marco napravio je pljuska u lice svima koji su do pola tri ujutro ostali budni.

Ne-Gol Krame: Meni je pozitivno da nije postigao gol - jer time su sanse vece da ne bude u pocetnom sastavu protiv gane.

Izostanak Vlasica: Imam dojam da je Dalic protiv Engleske prepoznao da Vlasic ne donosi dovoljno da bi igrao.

Sutalo/Stanisic/Livakovic/Baturina: Cetvorac koji postaje bolji tokom turnira.

 

Negativa:

Gvardiol: Ne zelim ga blatiti jer sam i sam vjerovao da mu samo nedostaje kondicije za cijelu utakmicu. Danas je nedostajalo vise od toga u prvom poluvremenu.

Pongracic: Siguran u igri glavom i dosta brz. Ipak nisam siguran po kojem kriteriju igra ispred Vuskovica (pa i Erlica).

Luku treba istaknuti zbog trke i borbenosti - time nadoknadjuje netipicne pogreske u pas igri.

 

Tri boda su tu i u igri smo za knock-out fazu. Tu se karte mijesaju nanovo i najkasnije tada treba donjeti ispravne zakljucke iz grupnih tekmi.

[uredio Madara - 24. lipnja 2026. u 09:23]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.448
24. lipnja 2026. u 09:25

Madara je napisao/la:

Pozitiva:

Gol Budimira: Nadam se da ce mu to dati samopouzdanje za nastavak turnira - jer nam treba netko tko ce pretvoriti polusanse i sanse u gol. Ono sto je Marco napravio je pljuska u lice svima koji su do pola tri ujutro ostali budni.

Ne-Gol Krame: Meni je pozitivno da nije postigao gol - jer time su sanse vece da ne bude u pocetnom sastavu protiv gane.

Izostanak Vlasica: Imam dojam da je Dalic protiv Engleske prepoznao da Vlasic ne donosi dovoljno da bi igrao.

Sutalo/Stanisic/Livakovic/Baturina: Cetvorac koji postaje bolji tokom turnira.

 

Negativa:

Gvardiol: Ne zelim ga blatiti jer sam i sam vjerovao da mu samo nedostaje kondicije za cijelu utakmicu. Danas je nedostajalo vise od toga u prvom poluvremenu.

Pongracic: Siguran u igri glavom i dosta brz. Ipak nisam siguran po kojem kriteriju igra ispred Vuskovica (pa i Erlica).

Luku treba istaknuti zbog trke i borbenosti - time nadoknadjuje netipicne pogreske u pas igri.

 

Tri boda su tu i u igri smo za knock-out fazu. Tu se karte mijesaju nanovo i najkasnije tada treba donjeti ispravne zakljucke iz grupnih tekmi.

Vidi cijeli citat

Pongračić je dobar samo da izbaci te gluposti s loptom u nogama. Misli da je Ramos, a nije

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
24. lipnja 2026. u 09:35

Gvardiol mora jer nema alternative, cekamo ga kao da ce preko noci uci u formu pa ne ide to tako, treba njemu mjesec dva. Je da kod njega ide brze nego prosjecnih igraca ali neces ga docekati vrlo vjerojatno.

Bice on spreman nekad u kolovozu.

 

Nije poveo drugog beka, moze Stanisic tamo a ko ce onda na njegovo mjesto, nema ni drugog desnog beka.

 

Sve mi to znamo, i zbog toga se pizdi vec mjesec dana. Tu su mirali biti i Smolcic i Nejasmic i Segecic i Stojkovic, sve igraci od kojih dobijes 10-15 minuta necega. Al nije se na vrijeme probalo, pa onda ostali alibiji.

Sad je tu sto je, sve smo ovo mogli i pretpostaviti, da ce biti ovako. Sad se samo nadati da nekim cudom proigramo.