Pozitiva:
Gol Budimira: Nadam se da ce mu to dati samopouzdanje za nastavak turnira - jer nam treba netko tko ce pretvoriti polusanse i sanse u gol. Ono sto je Marco napravio je pljuska u lice svima koji su do pola tri ujutro ostali budni.
Ne-Gol Krame: Meni je pozitivno da nije postigao gol - jer time su sanse vece da ne bude u pocetnom sastavu protiv gane.
Izostanak Vlasica: Imam dojam da je Dalic protiv Engleske prepoznao da Vlasic ne donosi dovoljno da bi igrao.
Sutalo/Stanisic/Livakovic/Baturina: Cetvorac koji postaje bolji tokom turnira.
Negativa:
Gvardiol: Ne zelim ga blatiti jer sam i sam vjerovao da mu samo nedostaje kondicije za cijelu utakmicu. Danas je nedostajalo vise od toga u prvom poluvremenu.
Pongracic: Siguran u igri glavom i dosta brz. Ipak nisam siguran po kojem kriteriju igra ispred Vuskovica (pa i Erlica).
Luku treba istaknuti zbog trke i borbenosti - time nadoknadjuje netipicne pogreske u pas igri.
Tri boda su tu i u igri smo za knock-out fazu. Tu se karte mijesaju nanovo i najkasnije tada treba donjeti ispravne zakljucke iz grupnih tekmi.
[uredio Madara - 24. lipnja 2026. u 09:23]