SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
21. lipnja 2026. u 12:23

Netko18 je napisao/la:

Obzirom da nas 3 dana kasnije čeka  odlučujuća utakmica protiv Gane u 17:00 u toplijoj Philadelphihi od 19:00 u Torontu ja bi na Panamce poslao :

4-2-3-1

Livaković (golmana se ne dira na prvenstvu) 

Jakić

Erlić 

Pongračić 

Gvardiol (mora igrati radi hvatanja forme za nokaut fazu) 

Moro

Kovačić (mora igrati radi hvatanja forme za nokaut fazu) 

Moro

Marco

L. Sučić 

Fruk

Budimir

I oni bi trebali biti dovoljni za neku laganu pobjedu protiv Panamaca, a onda bi ovi udarni bili odmorniji za težu utakmicu protiv Ganaca.

Svi igrači bi dobili priliku (nek uđe i DĆC kasnije kao zamjena) osim rezervnih golmana.

Ubio bi 3 muhe 1 udarcem

Oni bi osvojili sigurno 3 boda, svi bi bili sretni jer su zaigrali, a ključni igrači bi bili odmorni. 

Vidi cijeli citat

Da stavis i treceg Moru nebi nam pomoglo.

zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.046
21. lipnja 2026. u 12:27

Jesmo dosli na svjetsko ili se zezati na turnir kutije sibica?

Ova postava, od kvalitete do neuigranosti, bi tesko uzela bod od Tunisa, bez imalo omalovazavanja

I ne treba nitko igrati da lovi formu, jer ako izgubis od Paname, vrlo vjerojatno nece ni biti vise utakmica za igrati... protiv Paname moraju igrati najspremniji i psiholoski najjaci, jer nece biti lagano... a ovi koji nisu u formi nisu trebali nikada ni biti u Americi, ali to je pitanje za izbornika

[uredio zovche - 21. lipnja 2026. u 12:32]
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
21. lipnja 2026. u 12:35

Uspjeh je priznati sebi neuspjeh.

[uredio Netko18 - 23. lipnja 2026. u 19:08]
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.770
21. lipnja 2026. u 12:49

Sportske objavili da Vuskovic i Pasalic sele na klupu. Prije druge tekma mi se ne svida da se Vuskovicnašao u centru pažnje što nije zaslužio ni igrom ni statusom. Izjava Olica da je obrana prekida stvar karaktera otvora pitanje da li stožer misli da igrači nemaju karakter? Nadam se da se radi samo o jednoj nespretnoj izjavi, a da nije pokazatelj ozbiljnih problema unutar repke. Mi moramo pobijediti, to ćemo samo upjeti ako smo 100% fokusirani na pobjedu. 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
21. lipnja 2026. u 12:56

zgembo je napisao/la:

Ja ne bih htio da nam neku sudbonosnu utakmicu sudi Srbin, Bosanac... 

Vidi cijeli citat

Milorad Mažić je bio projiciran suditi finale SP 2018 ali zbog nas ga je fifa skinila pa smo dobili to što smo dobili u finalu.

Da je bio Mažić (tada ponajbolji sudac) svijeta, možda bismo imali sad imali zvjezdicu na grbu..

Sm27
Sm27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2021.
Poruka: 1.109
21. lipnja 2026. u 12:59

Ja ne razumijem kako se uspjelo Vuškovića nakon Engleske istaknuti kao igrača koji bezuvjetno mora na klupu.

Ne razumijem zasto i otkud konsenzus u javnosti oko toga. Odigrao je solidno i čak ako se prelazi na 4 iza bi morao igrati prije Joška koji nije u formi nažalost.

 

Jer Isto je za sluge, isto je za gazde i najlipše stvari u životu su džabe
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.046
21. lipnja 2026. u 13:07

Sm27 je napisao/la:

Ja ne razumijem kako se uspjelo Vuškovića nakon Engleske istaknuti kao igrača koji bezuvjetno mora na klupu.

Ne razumijem zasto i otkud konsenzus u javnosti oko toga. Odigrao je solidno i čak ako se prelazi na 4 iza bi morao igrati prije Joška koji nije u formi nažalost.

 

Vidi cijeli citat


Baturina, Sucic, Livakovic, Vuskovic, Perisic i Musa... jedini koji su bili u utakmici, pokazali zube protiv Engleza i zasluzili da igraju preostale, sve ostale, od Modrica, preko Gvardiola pa nadalje, mozes mijenjati s obzirom na uzasnu predstavu, ali ovi nabrojeni bi trebali biti standardni...

Sramota od struke da nije preuzela odgovornost nakon utakmice, i umjesto dala nuzan mir igracima sad se preko najmladjih lome koplja prije najvaznije utakmice prvenstva

goldenboy
goldenboy
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.08.2024.
Poruka: 9
21. lipnja 2026. u 13:11

On je visok i inače dobar u skoku pa je valjda kriv kaj su nas svaki put englezi izigrali iz prekida.

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
21. lipnja 2026. u 13:19

ZB10 je napisao/la:

zgembo je napisao/la:

Ja ne bih htio da nam neku sudbonosnu utakmicu sudi Srbin, Bosanac... 

Vidi cijeli citat

Milorad Mažić je bio projiciran suditi finale SP 2018 ali zbog nas ga je fifa skinila pa smo dobili to što smo dobili u finalu.

Da je bio Mažić (tada ponajbolji sudac) svijeta, možda bismo imali sad imali zvjezdicu na grbu..

Vidi cijeli citat

Možda. A da je taj isti Mažić sudio onaj isti penal i popušio Griezmanovu last rekli bi da je zato jer je Srbin. A možda bi i malo više natezao za Vrancuze. Ne znamo to i neka tako ostane.

A smatram da se općenito za velike nogometne nacije na velikim natjecanjima tu i tamo nateže. Odnosno da se nekad malima svira što velikima ne bi. I to ne mislim da suci čine nužno svjesno. Sudac za vrijeme utakmice u glavi donese veliki broj odluka. Nađe se u situaciji kad nije 100% siguran i spontano odluči kod velikih da ne riskira...

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
21. lipnja 2026. u 13:23

ZB10 je napisao/la:

Šta ćemo sa jednim od najdražih izbornikovih igrača Kramarićem?

Podsjećam, Dalić je protiv Engleza prvi put nakon Rusije počeo bitnu utakmicu bez njega, nisam siguran da će smoći snage to napraviti dvaput zaredom. 

Iako bi bilo logično da Marco dobije prednost jer je pokazao puno dobrog protiv Engleza + Panamci po najavama neće u bunker, znači bit će prostora za Marca..

Vidi cijeli citat


Meni je Krama uvijek bio enigma. Bude nevidljiv, sebičan u izglednim situacijama, spor. I onda kad pola foruma traži da ga Dalić vadi, on zabije gol. 

  • Najnovije
  • Najčitanije