Netko18 je napisao/la:
Obzirom da nas 3 dana kasnije čeka odlučujuća utakmica protiv Gane u 17:00 u toplijoj Philadelphihi od 19:00 u Torontu ja bi na Panamce poslao :
4-2-3-1
Livaković (golmana se ne dira na prvenstvu)
Jakić
Erlić
Pongračić
Gvardiol (mora igrati radi hvatanja forme za nokaut fazu)
Moro
Kovačić (mora igrati radi hvatanja forme za nokaut fazu)
Moro
Marco
L. Sučić
Fruk
Budimir
I oni bi trebali biti dovoljni za neku laganu pobjedu protiv Panamaca, a onda bi ovi udarni bili odmorniji za težu utakmicu protiv Ganaca.
Svi igrači bi dobili priliku (nek uđe i DĆC kasnije kao zamjena) osim rezervnih golmana.
Ubio bi 3 muhe 1 udarcem
Oni bi osvojili sigurno 3 boda, svi bi bili sretni jer su zaigrali, a ključni igrači bi bili odmorni.
Da stavis i treceg Moru nebi nam pomoglo.