Poraz 2018 je imao više razloga, sudac je jedan od njih ali možda najmanje bitan. Veći problem je bio što smo igrali fakat bez golmana a najveći Dalićeva priglupa taktika otvorene igre iako svi znaju da Francuzi samo čekaju na kontru svojim super brzim igračima dok se iznimno muče kad protivnik igra zatvorenu varijantu.
Za Šubašića je Dalić kriv šta nije imao muda da ga zamjeni a za katastrofalnu taktiku tako i tako.
Toliko od mene o ovome, neću se više ponavljati.
Iako te mustre Dalićevog karaktera se stalno ponavljaju, već u prvoj utakmici ovog SP - osim ako nije baš tako isplanirana da bi se izbjeglo prvo mjesto u grupi.
Rekao sam veç jednom, kod Dalića ne znaš da li je Mastermind ili jednostavno nesposoban, sa više sreće nego pameti.