SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.770
22. lipnja 2026. u 09:03

Da Vušković ne može igrati u liniji za 4 igračima je smiješno kao teza da je ideja obrane za 3 natrag napravljena zbog njega. 

Mi moramo pobijediti po mom mišljenju. Moramo izbjeći dramu u trećoj tekmi. U najboljem slučaju pobijediti  za plus 3 ili više. Vušković donosi opasnost u napadu. Zato bi meni igrao.

Krams donosi iskustvo i neupitan nos za gol. Mnogo važnih golovo je zabio. S druge strane i on ima problema ozljedom. Tko seli na klupu da se otvara mjesto za Kramu? 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
22. lipnja 2026. u 09:05

Ivo Krečak je napisao/la:

nadam se da će dalić imat muda stavit modrića na klupu. nije stvar da modrić nemože fizički da se umori i nemože trčat. on je greške radija u prvih 10 minuta utakmice. nema tu više koncetracije, snage, brzine za igranje na zahjevnom nivou. nije to to više. nebitno koliko igra, 90, 60, 45 ili 10 minuta, dođe se do istog zaključka da nije to to više

[/QUOTE

Kao kapetan i vodja momcadi odigrao je prvih 20 min kao pocetnik, izgubio dvije-tri lopte, napravio nagluplji penal dosad na prvenstvu.

Premalo se prica o tome koliko je nesigurnosti unio u momcad u najtezoj utakmici.

 

 

Vidi cijeli citat
Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
22. lipnja 2026. u 09:17

Netko18 je napisao/la:

Nadam se da je najavljeni Pongračić u prvoj postavi medijska patka.

Mogu prihvatiti da je Šutalo uvijek prvi stoper.

Mogu prihvatiti da ga se upari s DĆC zbog prijašnjih zajedničkih nastupa.

Mogu prihvatiti da ga se up8ari s Erlićem zbog prijašnjih zajedničkih nastupa.

Mogu prihvatiti da se Gvardiola stavi na stopera, a da se traži rješenje na lijevom beku kroz Stanišića ili Perišića.

Ne postoji trener, analitičar, tarot majstor, nitko i ništa me ne može uvjeriti da u ijednom svemiru je Marin Pongračić u godini 2026. bolji stoper od Luke Vuškovića igrali mi s 1/2/3/4/10 stopera.

Vidi cijeli citat


On je najgori stoper i nije triba ni biti na prvenstvu, al se ba njemu zaradilo kroz transfere pa mora biti i cak i igrati 😒

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.411
22. lipnja 2026. u 09:18

adrian je napisao/la:

Da Vušković ne može igrati u liniji za 4 igračima je smiješno kao teza da je ideja obrane za 3 natrag napravljena zbog njega. 

Vidi cijeli citat

Potpisujem

Nema mi smiješnije nego slušati da se taktika priprema na igraču od 19 godina

Pa kaj će njegov menadžer sad tražiti klubove i trenere koji igraju s 3 iza?

Kao da je prime Chiellini s 30 na leđima...

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.770
22. lipnja 2026. u 09:58

Weasley je napisao/la:

adrian je napisao/la:

Da Vušković ne može igrati u liniji za 4 igračima je smiješno kao teza da je ideja obrane za 3 natrag napravljena zbog njega. 

Vidi cijeli citat

Potpisujem

Nema mi smiješnije nego slušati da se taktika priprema na igraču od 19 godina

Pa kaj će njegov menadžer sad tražiti klubove i trenere koji igraju s 3 iza?

Kao da je prime Chiellini s 30 na leđima...

Vidi cijeli citat


Točno. Absurdna argumentacija.

Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
22. lipnja 2026. u 10:02

Vuskoviceva sljedeca utakmica ce biti u ligi nacija za 4 miseca, e moj dalicu

Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
22. lipnja 2026. u 10:02

Weasley je napisao/la:

adrian je napisao/la:

Da Vušković ne može igrati u liniji za 4 igračima je smiješno kao teza da je ideja obrane za 3 natrag napravljena zbog njega. 

Vidi cijeli citat

Potpisujem

Nema mi smiješnije nego slušati da se taktika priprema na igraču od 19 godina

Pa kaj će njegov menadžer sad tražiti klubove i trenere koji igraju s 3 iza?

Kao da je prime Chiellini s 30 na leđima...

Vidi cijeli citat


A sto te moze iznenaditi kod Dalića? Nista

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
22. lipnja 2026. u 10:29

Tokio je napisao/la:

Vuskoviceva sljedeca utakmica ce biti u ligi nacija za 4 miseca, e moj dalicu

Vidi cijeli citat

Pa šta i da hoće? Momak ima 19 godina, ima vica, ima talenta napretek, ima zračnu igru, ima gard, ali ima i ogromnih problema u nekim segmentima igre, koji posebno dolaze do izražaja kod reprezentacije gdje je teže uigrati sustav nego u klubu.

Ne bi da govorimo o ne znam kakvoj zvijezdi. Može postati, na dobrom je putu, zahvalni smo što ga imamo, ali de OLADITE s tim jebenim klubaštvom više. Nije Van Dijk, nije Ramos iz 2010-ih, nije Gvardiol, nije Thiago Dilva.

Da je Šutalo odigrao onakvu utakmicu i radio onako smiješne pogreške kao Vušković protiv Engleza razapeli biste ga da je najgori stoper u povijesti čovječanstva.

Pa daj čovječe malo objektivnosti, malo realnosti. 

Želim Vuškoviću da postane najbolji igrač na svijetu, i kad postane nek dođe po pehar s hajdukovim šalom, doslovno mu sve najbolje želim, ali ajmo malo stat na loptu. NIJE skandal ako nije u prvih 11.

Ovaj post nije usmjeren samo tebi nego svim klubašima koji me neopisivo živciraju. Je*e nam se i za Hajduk i za Dinamo, i za Vuškovića i za Belju, želimo da reprezentacija pobjeđuje.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 322
22. lipnja 2026. u 10:49

Ja još uvijek smatram da Dalić u prvoj tekmi nije išao na pobjedu, već sa Englezima kao sparring partner, da se vidi koliko ko šta može, da se podigne forma rekonvalescentima, malo uigra vezni red i napad i takve stvari.

Argumenti za tezu jesu: Izostatak žutih kartona, obrana sa tri koja se nikad nije ozbiljno uigravala i postaviti 19 godišnjaka na poziciju vođe obrane koji je tek nogometno prohodao, iako sa vrhunskim potencijalom. No, ipak, za takve utakmice sa top-momčadima svjetske razine trebaš prekaljene internacionalce, premazane svim mastima, što Vuško (još) nije.

I još jedna stvar, Dalić je tim nastupom sigurno zbunio protivnike, jer šta da misle sad o nama. Pa kad je i nas zbunio a znamo ga dobro.

blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
22. lipnja 2026. u 10:51

 Dalic sigurno nije iša išta sparirat, inace ne bi histerizira tokom i nakon utakmice.