SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
22. lipnja 2026. u 11:03

igra 4D šah

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
22. lipnja 2026. u 11:46

Dalić je uvijek bio PR majstor. Do sada mu je išlo. Ne bude li dobro protiv Paname i ti ne mislim samo na pobjedu. Mogli bi biti i kritika mainstream media čak

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.822
22. lipnja 2026. u 11:53

jel netko gledao panamu, i na koji nacin ih mozemo dobit? jel ima nesto u cemu su dobri, ili nesto u cemu su ranjivi?

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
22. lipnja 2026. u 11:55

To je utakmica istine, vise nema skrivanja nikakvog, ili jesi ili nisi.

 

Sve cemo znati sutra navece ili prekosutra ujutro. Ako budemo ko Belgija, a nadam se da necemo, bice jasno da je vrijeme za promjene.

 

 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
22. lipnja 2026. u 11:56

Sensation je napisao/la:

jel netko gledao panamu, i na koji nacin ih mozemo dobit? jel ima nesto u cemu su dobri, ili nesto u cemu su ranjivi?

Vidi cijeli citat


Brzi i znaju s loptom. Ubiti ritam i raditi puno prekršaja na sredini. Taktički nisu baš jaki. Što manje im dozvoliti da igraju u našoj trećini i paziti jako na kriva dodavanja.

Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
22. lipnja 2026. u 12:26

Subert32 je napisao/la:

Tokio je napisao/la:

Vuskoviceva sljedeca utakmica ce biti u ligi nacija za 4 miseca, e moj dalicu

Vidi cijeli citat

Pa šta i da hoće? Momak ima 19 godina, ima vica, ima talenta napretek, ima zračnu igru, ima gard, ali ima i ogromnih problema u nekim segmentima igre, koji posebno dolaze do izražaja kod reprezentacije gdje je teže uigrati sustav nego u klubu.

Ne bi da govorimo o ne znam kakvoj zvijezdi. Može postati, na dobrom je putu, zahvalni smo što ga imamo, ali de OLADITE s tim jebenim klubaštvom više. Nije Van Dijk, nije Ramos iz 2010-ih, nije Gvardiol, nije Thiago Dilva.

Da je Šutalo odigrao onakvu utakmicu i radio onako smiješne pogreške kao Vušković protiv Engleza razapeli biste ga da je najgori stoper u povijesti čovječanstva.

Pa daj čovječe malo objektivnosti, malo realnosti. 

Želim Vuškoviću da postane najbolji igrač na svijetu, i kad postane nek dođe po pehar s hajdukovim šalom, doslovno mu sve najbolje želim, ali ajmo malo stat na loptu. NIJE skandal ako nije u prvih 11.

Ovaj post nije usmjeren samo tebi nego svim klubašima koji me neopisivo živciraju. Je*e nam se i za Hajduk i za Dinamo, i za Vuškovića i za Belju, želimo da reprezentacija pobjeđuje.

Vidi cijeli citat


Sve si u pravu, problem je taj zasto ga onda stavljas i "postavljas formaciju po njemu" 

 

Ja zelim da mali igra i protiv paname i to sam tia reci a ne da ga zakuca na klupu jer samim time dalic govori ja sam kriv za poraz od engleza sto sam izabra takvu igru i sad ces ti vuskovicu na klupu, a igrat ce panjina pongracic. 

Po meni je greška da ga se stavlja na klupu, jednoatavno igraj stanisic-sutalo-vuskovic-gvardiol i dovidenja.

 

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.626
22. lipnja 2026. u 12:36

Turbodizel je napisao/la:

Ja još uvijek smatram da Dalić u prvoj tekmi nije išao na pobjedu, već sa Englezima kao sparring partner, da se vidi koliko ko šta može, da se podigne forma rekonvalescentima, malo uigra vezni red i napad i takve stvari.

Argumenti za tezu jesu: Izostatak žutih kartona, obrana sa tri koja se nikad nije ozbiljno uigravala i postaviti 19 godišnjaka na poziciju vođe obrane koji je tek nogometno prohodao, iako sa vrhunskim potencijalom. No, ipak, za takve utakmice sa top-momčadima svjetske razine trebaš prekaljene internacionalce, premazane svim mastima, što Vuško (još) nije.

I još jedna stvar, Dalić je tim nastupom sigurno zbunio protivnike, jer šta da misle sad o nama. Pa kad je i nas zbunio a znamo ga dobro.

Vidi cijeli citat

Ma da baš to. Teško da bi propustio to zadovoljstvo da matira Engleze. Bilo je dovoljno za vidjeti protiv Belgije i Brazila. Samo da i u ove dvije preostale utakmice ne zbuni i sebe i nas i cijeli svijet.

Jedva čekam da lopta protiv Paname krene s centra pa da se završi ova kolektivna paranoja nacije oko jedne izgubljene utakmice.

Protiv Paname neće biti toliko presudno tko će istrčati na teren nego energija i glad za pobjedom koju igrači trebaju imati od prve minute. Ako Šutalo i Stanišić budu mlitavi, Gvardiol preoprezan a Modrić bude griješio, na klupi može biti sto Dalića neće nam biti spasa.

Na teren mora izaći 11 ratnika, spremnih da osvoje svaku ničiju loptu. Taj dio motivacije mora odraditi Dalić prije utakmice, ako i tu zakaže onda jebiga.

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 64
22. lipnja 2026. u 12:39

Puno buke a Dalić će samo ispasti nesiguran. Isti bi sastav, samo špica od trojice za kojeg procijeni i Sucica otraga a Marija Pasalica naprijed..i nije mi jasno što je Vuskovic sporan, puno je bio u igri i gol smo zabili jer je bio proaktivan

[uredio BlaylockM - 22. lipnja 2026. u 12:42]
Stiffler13
Stiffler13
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2019.
Poruka: 709
22. lipnja 2026. u 13:01

Treba ih galvanitizirati... Batistuta? Jebote Batistuta, kakva Panama 

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 322
22. lipnja 2026. u 13:09

Ne bojim se uopće, pored velike razlike u kvaliteti i tradicija je na našoj strani: Sve smo druge tekme na SP dobili izuzev 2006 protiv Japana a i tu nismo izgubili.

Više se bojim Ghane, jer treću smo uvijek gubili kad smo prvu izgubili.

Vrijeme je da se taj niz prekine.

Kad se samo sjetim 2002 i Talijana, mi igrali sa 3 ofanzivaca koji de facto više nisu bili u ozbiljnom treningu i dva "fantazista" u liku Tomasa i N.Kovača. Pa smo ih dobili 🤪