Subert32 je napisao/la:
Tokio je napisao/la:
Vuskoviceva sljedeca utakmica ce biti u ligi nacija za 4 miseca, e moj dalicu
Vidi cijeli citat
Pa šta i da hoće? Momak ima 19 godina, ima vica, ima talenta napretek, ima zračnu igru, ima gard, ali ima i ogromnih problema u nekim segmentima igre, koji posebno dolaze do izražaja kod reprezentacije gdje je teže uigrati sustav nego u klubu.
Ne bi da govorimo o ne znam kakvoj zvijezdi. Može postati, na dobrom je putu, zahvalni smo što ga imamo, ali de OLADITE s tim jebenim klubaštvom više. Nije Van Dijk, nije Ramos iz 2010-ih, nije Gvardiol, nije Thiago Dilva.
Da je Šutalo odigrao onakvu utakmicu i radio onako smiješne pogreške kao Vušković protiv Engleza razapeli biste ga da je najgori stoper u povijesti čovječanstva.
Pa daj čovječe malo objektivnosti, malo realnosti.
Želim Vuškoviću da postane najbolji igrač na svijetu, i kad postane nek dođe po pehar s hajdukovim šalom, doslovno mu sve najbolje želim, ali ajmo malo stat na loptu. NIJE skandal ako nije u prvih 11.
Ovaj post nije usmjeren samo tebi nego svim klubašima koji me neopisivo živciraju. Je*e nam se i za Hajduk i za Dinamo, i za Vuškovića i za Belju, želimo da reprezentacija pobjeđuje.
Sve si u pravu, problem je taj zasto ga onda stavljas i "postavljas formaciju po njemu"
Ja zelim da mali igra i protiv paname i to sam tia reci a ne da ga zakuca na klupu jer samim time dalic govori ja sam kriv za poraz od engleza sto sam izabra takvu igru i sad ces ti vuskovicu na klupu, a igrat ce panjina pongracic.
Po meni je greška da ga se stavlja na klupu, jednoatavno igraj stanisic-sutalo-vuskovic-gvardiol i dovidenja.