SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

PosedarskiVitez
PosedarskiVitez
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2014.
Poruka: 1.291
23. lipnja 2026. u 23:44



Moj komentar na sastav

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 848
23. lipnja 2026. u 23:45

PosedarskiVitez je napisao/la:



Moj komentar na sastav

Vidi cijeli citat

Ili nemaš komentar ili ti se ne vidi slika ili video sto si postavio, bar meni 

hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 393
23. lipnja 2026. u 23:48

Priča je bila jasna i prije prvenstva mi moramo dobiti dvije utakmice  protiv nezgodnih protivnika možemo li zntati ćemo uskoro nikakve kalkulacije nam ne idu u korist ili pobijedit ili doma 

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
23. lipnja 2026. u 23:52

Jesu li ono nad Englezi sje*** da nismo išli na SP u Afriku?

Trebala nam je njihova pobjeda, a oni su remizirali, igrali opušteno.

Ako ovako završi, mi moramo dobiti Panamu, a tko nam jamči da će Englezi zapeti protiv Paname... 

Brz i okomit nogomet
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
23. lipnja 2026. u 23:52

Dobro je brko Ilija reka, svaka mu je na mistu bila i za engleze a bome i za naš sastav.

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
23. lipnja 2026. u 23:54

ARIZIN je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Meni skroz fali igrač kod nas koji je baraba. Tj više takvih. Koji će se pofajtat. Nekad smo ih imali. U svakoj liniji ponešto. Sada mi je sve to premlitavo. Bez takvih luđaka nema rezultata. A ovako kad gledam samo mi je Perišić takav. Ajd i Stanišić malo. Premalo.

 

Vidi cijeli citat


I Modrić...

Čuj nekad generacije su odrastale na ulici, to si pokupio tamo. Inozemni igrači naši rijetko to imaju, nisu izuzev Šimunića bili fajteri, kvalitetni, ali bez toga.

Domaći od Mandžukića, Perišića, Modrića, Lovrena su baš u tom pogledu barabe stilski rečeno ..

Ove mlade generacije odrastaju po akademijama....

Vidi cijeli citat

Nije samo Šimunić. I N. Kovač je bio fajter. A ako BiH računaš pod inozemstvo i tu bi ih bilo.

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.632
23. lipnja 2026. u 23:56

Ivo Krečak je napisao/la:

valjda zna šta radi, samo ću to reć

Vidi cijeli citat

Slažem se, ajmo sačekati da vidimo koja je ideja.

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
23. lipnja 2026. u 23:57

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

sve razumijem i lutanja u formaciji i fiks ideje i rotiranja napadača i drkica senatorima i nepripremljeno branjenje prekida 10 godina

ali Pongracic u sastavu, zasto, gdje, kad

Vidi cijeli citat


Možda to Zlaja čini s predumišljajem. Ako nešto krene po zlu ima dežurnog krivca Pongračića. I svi će drobit o Pongračićevom kiksu a ne o Zlajinoj taktici. Ako pobjedi, svi će mu čestitati na genijalnom sastavu.

MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.651
23. lipnja 2026. u 23:57

S obzirom na rezultat Engleza ako popušimo idemo doma. Kao i Panama.

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
23. lipnja 2026. u 23:59

MARE1984 je napisao/la:

S obzirom na rezultat Engleza ako popušimo idemo doma. Kao i Panama.

Vidi cijeli citat


Moglo bi se dogodit ...

  • Najnovije
  • Najčitanije