SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
24. lipnja 2026. u 00:07

LazialZD je napisao/la:

Gana sa 4 boda praktički u drugom krugu, ajmo dobit Panamu momci 💪

Vidi cijeli citat

Nisu praktički, već su osigurali u vjerovatno 9999 od 10000 simulacija prolazak dalje

1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.860
24. lipnja 2026. u 00:07

Ima li gdje stream?

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
24. lipnja 2026. u 00:08

1950bjelovar je napisao/la:

Ima li gdje stream?

Vidi cijeli citat

HRTi

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.011
24. lipnja 2026. u 00:08

ian wright je napisao/la:

Hajdukovac27 je napisao/la:

Bome nas englezi usosili..

Vidi cijeli citat


izgubit ćemo zadnju od Gane 5:0, pa ćemo im vratit

Vidi cijeli citat


Sto je najgore Gana je zajebana, bit ce patnje mladog Werdera.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Kju press
Kju press
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 2.077
24. lipnja 2026. u 00:08

jesu Ivković i Ješe najbolje što mogu ponuditi kad igra reprezentacija!?

daj mi veselog Toplaka radije

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
24. lipnja 2026. u 00:08

iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:

Dabrić je napisao/la:

Tek mi je sad jasno u kakvoj smo skupini. Ovi Ganci su tvrđi od Engleza. A bojim se i da Engleska odigra nonšalantno protiv Paname. Najprije treba dobiti Panamu.

Vidi cijeli citat


 

Ako dobijemo Panamu,boli nas ona stvar kako će odigrati Englezi sa Panamom

Vidi cijeli citat

Mislio sam da moramo pobijediti Panamu i Ganu a Englezi dobiti Panamu. 

Ili bi to bilo da su Englezi izgubili od Gane. 👀 

Brz i okomit nogomet
1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.860
24. lipnja 2026. u 00:09

VelKoz je napisao/la:

1950bjelovar je napisao/la:

Ima li gdje stream?

Vidi cijeli citat

HRTi

Vidi cijeli citat

Jel radi u inozemstvu?

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
24. lipnja 2026. u 00:10

Kju press je napisao/la:

jesu Ivković i Ješe najbolje što mogu ponuditi kad igra reprezentacija!?

daj mi veselog Toplaka radije

Vidi cijeli citat

A čekaj kad ono smeće čelavo što je presnimavalo snimke dođe analizirat suđenje 🤮 

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
24. lipnja 2026. u 00:10

Hrvatska nikad nije ispala nakon dvije utakmice

Za sve postoji prvi put ...

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
24. lipnja 2026. u 00:11

1950bjelovar je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

1950bjelovar je napisao/la:

Ima li gdje stream?

Vidi cijeli citat

HRTi

Vidi cijeli citat

Jel radi u inozemstvu?

Vidi cijeli citat

E to ne znam stvarno

  • Najnovije
  • Najčitanije