SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 748
24. lipnja 2026. u 00:32

The Phantom je napisao/la:

Sastav puno logičniji nego protiv Engleza, jedini ne znam odakle je Čaletu Cara izvukao. 

Imaš krila i imao špicu koja živi od ubačaja da strane. Sredina će možda biti mrljava, ali zato imamo zamjene i još 25 srednjih veznih. 

Vidi cijeli citat

Jadni mi ako Musa živi od ubačaja sa strane, protiv Engleza devet zračnih duela samo tri dobivena. Jedino kaj od njega možeš očekivati jest da pobjegne par puta svojim čuvarima i da zabije gol, nije on fizička prisutnost kao Haaland, Drogba, Lukaku, ili Mandžukić. On je klasična devetka koja čeka grešku svojeg čuvara.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
24. lipnja 2026. u 00:32

Cholo je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Kovačić i Modrić će izdušit u sprintevima nazad. Ne mogu oni više od poluvremena. A i poluvrijeme pred kraj je opasno. 

Vidi cijeli citat

Dobro, šta će bit ako dobijemo 3:0, oćeš ti priznat da si neznalica, hipotetski pitam?

Vidi cijeli citat


Ne. To neću reć jer nije sve crno i bijelo. Možemo mi dobit a sredina nam može puštati ko sir. 

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 974
24. lipnja 2026. u 00:34

The Flying Carpet je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Sastav puno logičniji nego protiv Engleza, jedini ne znam odakle je Čaletu Cara izvukao. 

Imaš krila i imao špicu koja živi od ubačaja da strane. Sredina će možda biti mrljava, ali zato imamo zamjene i još 25 srednjih veznih. 

Vidi cijeli citat

Jadni mi ako Musa živi od ubačaja sa strane, protiv Engleza devet zračnih duela samo tri dobivena. Jedino kaj od njega možeš očekivati jest da pobjegne par puta svojim čuvarima i da zabije gol, nije on fizička prisutnost kao Haaland, Drogba, Lukaku, ili Mandžukić. On je klasična devetka koja čeka grešku svojeg čuvara.

Vidi cijeli citat


Pa dobro, nije jedan od najboljih napadaca zadnjih 20 godina :)

Da je, ne bi mi strepili od Paname.

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.436
24. lipnja 2026. u 00:34

1950bjelovar je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

1950bjelovar je napisao/la:

Ima li gdje stream?

Vidi cijeli citat

HRTi

Vidi cijeli citat

Jel radi u inozemstvu?

Vidi cijeli citat

Moraš dignuti VPN (koji nudi u listi servera Hrvatsku)

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.651
24. lipnja 2026. u 00:34

Lukass je napisao/la:

Cholo je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Kovačić i Modrić će izdušit u sprintevima nazad. Ne mogu oni više od poluvremena. A i poluvrijeme pred kraj je opasno. 

Vidi cijeli citat

Dobro, šta će bit ako dobijemo 3:0, oćeš ti priznat da si neznalica, hipotetski pitam?

Vidi cijeli citat


Ne. To neću reć jer nije sve crno i bijelo. Možemo mi dobit a sredina nam može puštati ko sir. 

Vidi cijeli citat

I mislio sam. 

Ivo Krečak
Ivo Krečak
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 5.631
24. lipnja 2026. u 00:35

ove emisije uoči utakmice su teška sprdnja, pročitaju sastave, iste floskule i onda kako se navija u gradovima

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.194
24. lipnja 2026. u 00:35

U svakom zlu neko dobro. Sa porazom je vrijeme za promjenu garniture. Novi izbornik, stožer i neka nova Hrvatska za EURO 2028 i SP 2030. 

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 78
24. lipnja 2026. u 00:37

Sastav ubitačno dosadan, ne bude li hendikep bit će pljuvanja

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
24. lipnja 2026. u 00:38

Cholo je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Cholo je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Kovačić i Modrić će izdušit u sprintevima nazad. Ne mogu oni više od poluvremena. A i poluvrijeme pred kraj je opasno. 

Vidi cijeli citat

Dobro, šta će bit ako dobijemo 3:0, oćeš ti priznat da si neznalica, hipotetski pitam?

Vidi cijeli citat


Ne. To neću reć jer nije sve crno i bijelo. Možemo mi dobit a sredina nam može puštati ko sir. 

Vidi cijeli citat

I mislio sam. 

Vidi cijeli citat


Rađe razmišljaj o utakmici. A ne o meni 🤷😊 

hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 393
24. lipnja 2026. u 00:40

ima li itko optimističan na forumu ?

  • Najnovije
  • Najčitanije