Što se tiče utakmice s Panamom, očekujem da Dalić smiri nezadovoljnog Kramarića koji vjerojatno smatra da je skandalozno što nije bio u prvom sastavu protiv Engleza.
Modrić također mora igrati jer ko mu smije reć da neće bit u prvoj postavi ako on sam smatra da može i zaslužuje? Dalić ne smije i neće.
Kovačić mi ne djeluje kao da će dignuti nos ako ne igra, ali ne bi se čudio da mu magovi iz našeg stožera dižu formu kroz turnir. Problem je što mu je neće dizati tako da igra umjesto Modrića, nego s njim. Pa ako popušimo utakmicu iz tranzicije protivnika, turnir će nam završit taman kad mu dignemo formu.
Gvardiolu ne dižu formu kroz turnir, nego nema ko igrat umjesto njega.
"Krivac" Vušković ide na klupu, zbog njega nismo dobro branili kornere i tranziciju Engleza, nije trebao sam sebe staviti u tako važnoj utakmici u prvih jedanaest. Iznevjerio je izbornika i ulazi neki super brzi stoper umjesto njega.
Najgore je što će sad takav sastav pobijediti Panamu i proći dalje pa će ispasti da je to to. Pobjednički sastav se ne mijenja jel? I onda ćemo u knock outu turnir završit ranije i vjerojatno na ružniji način nego što bi trebali. Ali uspjeh će biti ostvaren jer smo prošli grupu što je zacrtani cilj. Ja već sad čestitam stručnom stožeru, senatorima i cijelom savezu.
[uredio Kažem ja - 22. lipnja 2026. u 15:42]