SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.850
23. lipnja 2026. u 07:23

Pa nama je ovo najlakša utakmica, gazimo ih kao plitak kanal…

Kecbaia
Kecbaia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.09.2014.
Poruka: 1.508
23. lipnja 2026. u 08:22

Ne treba podcijeniti Panamu. Najviše zbog toga što nama južnoameričke ekipe ne leže. Meksiko nas je pobjedio u tvrdoj tekmi, Ekvador isto tako. Uopće neće bit jednostavno i lako. Dodatna zabrinutost je i lutanje izbornika Dalića. U prvoj tekmi protiv Engleske on izvede formaciju i momčad koja nije igrala nikad. Za što onda služe one pripremne prije prvenstva? Za selfije i prodavanje floskula kako nitko nema pravo na kritiku njegovog rada jer je bio drugi i treći na SP-u. Siguran sam da ne postoji nitko u Hrvatskoj tko bi mogao predvidjeti početnih 11 Hrvatske. Ni sam izbornik čak. Danas ćemo dobiti samo i isključivo na individualnu kvalitetu. O sustavu tu nema riječi. Sve je improvizacija. Sreća je što uvijek imamo izvanserijski talent i igrača koji eksplodira. Kao Baturina protiv Engleske. Samo što to za nešto više nije dovoljno.

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.219
23. lipnja 2026. u 08:50

Kecbaia je napisao/la:

Ne treba podcijeniti Panamu. Najviše zbog toga što nama južnoameričke ekipe ne leže. Meksiko nas je pobjedio u tvrdoj tekmi, Ekvador isto tako. Uopće neće bit jednostavno i lako. Dodatna zabrinutost je i lutanje izbornika Dalića. U prvoj tekmi protiv Engleske on izvede formaciju i momčad koja nije igrala nikad. Za što onda služe one pripremne prije prvenstva? Za selfije i prodavanje floskula kako nitko nema pravo na kritiku njegovog rada jer je bio drugi i treći na SP-u. Siguran sam da ne postoji nitko u Hrvatskoj tko bi mogao predvidjeti početnih 11 Hrvatske. Ni sam izbornik čak. Danas ćemo dobiti samo i isključivo na individualnu kvalitetu. O sustavu tu nema riječi. Sve je improvizacija. Sreća je što uvijek imamo izvanserijski talent i igrača koji eksplodira. Kao Baturina protiv Engleske. Samo što to za nešto više nije dovoljno.

Vidi cijeli citat


Panama nije iz juzne Amerike. 

Sastav protiv Engleske je bio identičan onom protiv Belgije. Jedino je kova bio na klupi, a umjesto njega je igrao Pašalić.

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 45
23. lipnja 2026. u 09:02

Zaključimo priču da je bitno zabiti što više, a primiti što manje. 

[uredio Netko18 - 23. lipnja 2026. u 19:16]
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
23. lipnja 2026. u 09:04

Otislo sve u kurac, poceli ljudi planirat utakmicu po cetvrtinama.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.364
23. lipnja 2026. u 09:09

pasha77 je napisao/la:

Panama nije iz juzne Amerike. 

Vidi cijeli citat

Hvala 🤝

Drago mi je da nisam jedini kojem je stalo do osnovne geografije.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.455
23. lipnja 2026. u 09:59

Čak je gore bilo što je rekao da je Meksiko iz Južne Amerike, Panama bar graniči.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
23. lipnja 2026. u 10:36

U današnjoj utakmici na terenu neće biti Adalberta Carrasquille njihovog najbitnijeg vjerovatno igraca u vezi. Radi se o igraču koji je dobio nagradu za najboljeg igrača concafa 2024. Ugl veliki hendikep za njih 

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.828
23. lipnja 2026. u 10:41

turnir za nas nocas  pravo krece, i lagano sam nervozan. protiv engleske sam bio totalno opusten. panamu moramo dobit, nadam se da cemo uci dobro u utakmicu

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.626
23. lipnja 2026. u 10:50

Kako javlja večernji, iz "pouzdanih" izvora se saznaje: Livaković - Gvardiol, Ćaleta-Car, Šutalo, Stanišić - P. Sučić, Modrić - Perišić, Baturina, Marco Pašalić - Budimir

 

Iskreno...ne bih imao ništa protiv ovog sastava

  • Najnovije
  • Najčitanije