SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.249
23. lipnja 2026. u 11:23

Neki su bili na estetskoj operaciji.

 

Brz i okomit nogomet
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.466
23. lipnja 2026. u 11:25

1:0 u 95-toj uz katastrofalnu igru i blistavo izdanje Livakovica je nesto sto bih odmah potpisao.

Zaboravljaju neki da je SP i samo su bodovi bitni.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
23. lipnja 2026. u 11:26

Prva navijačka pjesma vezana uz repstaciju koje se baš dobro sjećam..

Naprijed naši, nazad njihovi. 🙏

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
zagri79
zagri79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.570
23. lipnja 2026. u 11:37

Dabrić je napisao/la:

Neki su bili na estetskoj operaciji.

 

Vidi cijeli citat


Erlic be trebao biti ispred DCC u ovom trenutku. I vjerujem da ce Kova startat. Dakako, vrlo lako moguce da ce biti i ovo gore, ali nekako ocekujem ipak malo drukcije.

Black or white, we are all BLUE
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 328
23. lipnja 2026. u 11:56

U svakom slučaju moramo dobit Panamu, inače će biti gusto, tu nema kalkulacija.

Dobro je da ćemo pred zadnju tekmu znati da li će nam tih 3 boda + naša gol-razlika možda već biti dovoljni za prolaz kao treći. Znat će i Ghanaici. Moglo bi to uzet dosta žustrine iz tekme protiv njih.

Znat ćemo također bi li kao drugi išli na Spanjolce u 1/8. To bi mogli evtl. "namjestit" po potrebi. Ali će Ghana biti u istoj situaciji i oni bi mogli "namještavati".

Gdje nemamo nikakve kontrole je protivnik u 1/16, jer isključivo zavisi o rezultatima grupe K (Portugal, Kolumbija, Kongo), koji igraju poslije nas.

[uredio Turbodizel - 23. lipnja 2026. u 11:59]
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.590
23. lipnja 2026. u 11:56

Nadan se da neće takva postava bit večeras! 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.732
23. lipnja 2026. u 12:03

idemo je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Čak je gore bilo što je rekao da je Meksiko iz Južne Amerike, Panama bar graniči.

Vidi cijeli citat

Svi cjepidlačite. Mislio je čovjek na Latino - Ameriku.

Vidi cijeli citat


Pa ne. U ovom slučaju je to bitno, jer stvar je stila nogometa i protivnika protiv kojega ekipe iz Južne Amerike igraju.

Ovo nije netko tko je bio tvrd orah Argentini, Brazilu i Kolumbiji pa prošao kvalifikacije protiv dokazanih momčadi nego netko tko je tu iskljčivo zato što su Meksiko, Kanada i USA imali direktan plasman pa je trpao po Karibima poluamatere.

idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
23. lipnja 2026. u 12:10

Radijator je napisao/la:

idemo je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Čak je gore bilo što je rekao da je Meksiko iz Južne Amerike, Panama bar graniči.

Vidi cijeli citat

Svi cjepidlačite. Mislio je čovjek na Latino - Ameriku.

Vidi cijeli citat


Pa ne. U ovom slučaju je to bitno, jer stvar je stila nogometa i protivnika protiv kojega ekipe iz Južne Amerike igraju.

Ovo nije netko tko je bio tvrd orah Argentini, Brazilu i Kolumbiji pa prošao kvalifikacije protiv dokazanih momčadi nego netko tko je tu iskljčivo zato što su Meksiko, Kanada i USA imali direktan plasman pa je trpao po Karibima poluamatere.

Vidi cijeli citat

Meksiko je ipak više kopalja iznad Karibljana i ostalih Sjeveroamerikanaca.

WhiteBlue031
WhiteBlue031
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.04.2026.
Poruka: 21
23. lipnja 2026. u 12:17

Danas nazad moramo biti određeni, a naprijed neodređeni prema protivniku i tri boda su naša!

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
23. lipnja 2026. u 12:42

Ocekujem Budimira u prvih 11 on je za ovakve utakmice ,nadam se da ce proradit konačno.

  • Najnovije
  • Najčitanije