SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

sportskiznalac
sportskiznalac
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 906
24. lipnja 2026. u 08:24

Najveci problem je sto nespremni igraju pritom mislim na Kovacica i Gvardiola, a zatim i Kramaric kao zamjena. Da je pozvao Smolcica imas ga kao desnog beka, lijevo Stanisic, a umjesto Krame Fruk. Ovih 4-4-2 cak i nije losa ideja, mozda ne bi bilo lose nastaviti u toj formaciji

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 626
24. lipnja 2026. u 08:26

eto ga prešli smo na sigurnih 4 zada, briljantna utakmica, izgledali gore protiv slabe i loše reprezentacije nego protiv engleske jednih od favorita na svjetskom.

da gvardiol livi bek o jebem te zemljo

Bilićev sin
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
24. lipnja 2026. u 08:29

Gimli91 je napisao/la:

eto ga prešli smo na sigurnih 4 zada, briljantna utakmica, izgledali gore protiv slabe i loše reprezentacije nego protiv engleske jednih od favorita na svjetskom.

da gvardiol livi bek o jebem te zemljo

Vidi cijeli citat


Sa ovakvom vezom i ne spremnim Gvardiolom ne može bit dobro kako god igrali.

Najvjerovatnije ćemo proć grupu ali to će biti sve od nas. 

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
24. lipnja 2026. u 08:30

Vilenjak je napisao/la:

Cri.Lu99 je napisao/la:


Može li definicija ovog termina? Koliko god se trudio ne mogu shvatiti što si želio reći.

Vidi cijeli citat
procitaj njihov odnos na SP 2022, mozda ce ti biti jasnije

Vidi cijeli citat

Ako ciljaš na to ima puno boljih usporedbi od ove... Ne znam čemu spominjanje Srba odmah, rekli bi oni "fulao si ceo fudbal"

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.196
24. lipnja 2026. u 08:33

Prelazak na 4-4-2 je odličan potez bio...
To se ionako smatra taktikom koja je ubila stari 3-5-2.

Zanimljivo je bio da su se Panamci vrlo brzo prebacili u igru sa 2 stopera,na što smo mi odgovorili spuštanjem jedne špice na desetku i dva centralna veznjaka liniju niže.

Šahovska partija rekli bi 

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.849
24. lipnja 2026. u 08:40

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

znaci do sad smo u 2 utamice, klasicno ispljuvali "masnog", onda smo izblatili na sve moguce nacine malog Vuskovica, onda smo zakljucili da su Modric i Kovacic za kurac, pa smo i njih ispljuvali, da bi iscipelarili Gvardiola, kojeg smo na pocetku karijere tuklli ko i Vuskovica, onda je bil najveci talent i nada hrvatskog nogometa da bi ga sad iscipelarili opet na podu, od kad si je picku nasel nema pojma o nogometu

pa mi ne zasluzujemo nikakvu vrhunsku reprezentaciju kakvu imamo, nego nam treba 11 balkansko srpskih sabana na terenu ili 11 netaletiranih skota, tocno to zasluzujemo

Vidi cijeli citat


tesko gaslightanje

i to par minuta nakon što sam do 3 u noći odgledao našu najgoru utakmicu ikad odigranu na natjecanjima, čisto da do kraja svi živci odu

 

Vidi cijeli citat


Jeste vi gledali Ekvador 2002.? :)

[uredio Ante - 24. lipnja 2026. u 08:40]
Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.735
24. lipnja 2026. u 08:46

Ante je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

znaci do sad smo u 2 utamice, klasicno ispljuvali "masnog", onda smo izblatili na sve moguce nacine malog Vuskovica, onda smo zakljucili da su Modric i Kovacic za kurac, pa smo i njih ispljuvali, da bi iscipelarili Gvardiola, kojeg smo na pocetku karijere tuklli ko i Vuskovica, onda je bil najveci talent i nada hrvatskog nogometa da bi ga sad iscipelarili opet na podu, od kad si je picku nasel nema pojma o nogometu

pa mi ne zasluzujemo nikakvu vrhunsku reprezentaciju kakvu imamo, nego nam treba 11 balkansko srpskih sabana na terenu ili 11 netaletiranih skota, tocno to zasluzujemo

Vidi cijeli citat


tesko gaslightanje

i to par minuta nakon što sam do 3 u noći odgledao našu najgoru utakmicu ikad odigranu na natjecanjima, čisto da do kraja svi živci odu

 

Vidi cijeli citat


Jeste vi gledali Ekvador 2002.? :)

Vidi cijeli citat

Ili Australija 2006. godine. Oci su krvarile od jada.

Samo se sjetim Tomasa s dva igranja rukom, Simunica s tri zuta.

[uredio Willy Wonka - 24. lipnja 2026. u 08:48]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. lipnja 2026. u 08:50

Cri.Lu99 je napisao/la:


Ako ciljaš na to ima puno boljih usporedbi od ove... Ne znam čemu spominjanje Srba odmah, rekli bi oni "fulao si ceo fudbal"

Vidi cijeli citat

kaj bi oni rekli me ne zanima, ne znam kaj te muce Srbi, spomenul sam i Skote, pital si odgovoril sam

Domovine sin
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.827
24. lipnja 2026. u 08:54

dalic pokusava dignit gvardiola i kovu, stim sto je gvardiol kriminalan a za kovu neznam kakav bi bio da neigra s modricem nego sa sucicem od pocetka, iako je i on kada je usao bio jebeno los.  ipak se kod njega vidi da je hitar, brz sa loptom. on mora igrati u paru sa baturinom koji je daleko najbolji igrac trenunto.

bojim se gane ako samo jedan igrac pocne utakmicu koji nije na jebenih 100 posto. probao je dobit neke igrace kroz minutazu, ocito neide, ideje da imamo dobar posjed isto nisu na razini. 

 

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.849
24. lipnja 2026. u 08:58

Willy Wonka je napisao/la:

Ante je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

znaci do sad smo u 2 utamice, klasicno ispljuvali "masnog", onda smo izblatili na sve moguce nacine malog Vuskovica, onda smo zakljucili da su Modric i Kovacic za kurac, pa smo i njih ispljuvali, da bi iscipelarili Gvardiola, kojeg smo na pocetku karijere tuklli ko i Vuskovica, onda je bil najveci talent i nada hrvatskog nogometa da bi ga sad iscipelarili opet na podu, od kad si je picku nasel nema pojma o nogometu

pa mi ne zasluzujemo nikakvu vrhunsku reprezentaciju kakvu imamo, nego nam treba 11 balkansko srpskih sabana na terenu ili 11 netaletiranih skota, tocno to zasluzujemo

Vidi cijeli citat


tesko gaslightanje

i to par minuta nakon što sam do 3 u noći odgledao našu najgoru utakmicu ikad odigranu na natjecanjima, čisto da do kraja svi živci odu

 

Vidi cijeli citat


Jeste vi gledali Ekvador 2002.? :)

Vidi cijeli citat

Ili Australija 2006. godine. Oci su krvarile od jada.

Samo se sjetim Tomasa s dva igranja rukom, Simunica s tri zuta.

Vidi cijeli citat


Bila je i ta u konkurenciji, pa i Švicarska 2002...

Ali, ako baš moram birati jednu, taj Ekvador mi prvo pada na pamet. Valjda zato što su bila nekakva očekivanja nakon pobjede protiv Italije, koju smo dobili spletom okolnosti.

  • Najnovije
  • Najčitanije