Tom Cleverly je napisao/la:
Hrvatska sa ovim Modrićem i Kovačićem ne može dominirat sredinom i držat loptu kao što smo mogli do sada protiv svake ekipe na svijetu skoro.
Zato bi meni bio prioritet fizički i obrambeno ustabilit ekipu tako da bi igrao sa tri klasična vezna: Modrić/Kovačić i oko njega Sučić i Pašalić/jakić pa čim padne ritam zamjene Modrić/Kova i Pašalić/Jakić.
Sa tim bi dobili stabilnost, duel i pomogli bi obrani da se ustabili.
Ispred te trojice dat slobodu Baturini da se kreće, ide 1 na 1, puca itd..
Vidi cijeli citat
Naravno da ne mogu. Mi smo mogli drzati sredinu dok smo imali tri top igraca. Rakitic, Modric, Brozovic. Onda Kovacic, Modric, Brozovic. Sad smo ostali na Modricu i Kovacicu. Koji su uz to jos problema imali s ozljedama. Uz to su i godine dosle. Nama fali uz to jedan Brozovic. Sucic to nije, jer nije tako jak u duelima i oduzimanjem lopte. Ali je najbolje sta imamo na toj poziciji. Ali idealno bi bilo da imamo jos nekog destruktora, koji uz to nesto zna s loptom. Imamo Moru i Jakica, ali oni ipak nisu razina Brozovica. U ovom trenutku mozes samo birati izmedu Modric, Kovacic, Sucic ili Modric/Kovacic, Sucic, Moro/Jakic. Eksperiment s Mariom Pasalicem na 6ici nije uspio, a i Mario je bolje kad je iza spice i kad moze uci u zavrsnicu.
[uredio Vatreni82 - 24. lipnja 2026. u 15:15]