SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 395
24. lipnja 2026. u 15:27

cameosis je napisao/la:

 

'Panama želi dominaciju, želi napasti, želi posjed, ali mi smo je dobro analizirali. Od prve minute mi ćemo biti ti koji ćemo uzeti posjed, koji ćemo biti dominantni i s visokim presingom napraviti pritisak u kojem ćemo biti permanentna opasnost za njihov gol', najavio je Olić.

Vidi cijeli citat


Doslovno laz sve od prvog do zadnjeg slova.

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 47
24. lipnja 2026. u 15:27

Petokolonaš je napisao/la:

Meni se čini da mi u Baturini i Sučiću imamo naše Iniestu i Xavija novog doba. Na nama je hoćemo li ih potratiti ili se prizvat sebi i konačno pomladit momčad. Potencijala ima. Da su se promjene napravile prošlo Euro sad bi već vidjeli rezultate. Nije ni Modrić počeo u Real Madridu, a da Mourinho nije baš zapeo za njega nakon partije sa Španjolskom na Euru 2012 pitanje je bi li ikada i završio tamo i kakva bi se povijest onda pisala. Hoću reći, kasnimo i kočimo razvoj generacije u dolasku zbog ovih svetih krava kojima nikako da svane da su svoje otplesali. Po meni nepotrebno potraćeno prvenstvo.

Vidi cijeli citat

Za navedeno moraš imat modernog trenera

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
24. lipnja 2026. u 15:29

AdamMalysz je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

 

'Panama želi dominaciju, želi napasti, želi posjed, ali mi smo je dobro analizirali. Od prve minute mi ćemo biti ti koji ćemo uzeti posjed, koji ćemo biti dominantni i s visokim presingom napraviti pritisak u kojem ćemo biti permanentna opasnost za njihov gol', najavio je Olić.

Vidi cijeli citat


Doslovno laz sve od prvog do zadnjeg slova.

Vidi cijeli citat

znam to, ali neke kolege ovdje su se uzrujale kad sam njegovu izjavu nazvao sramotnu nakon noćašnje predstave.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
os270er
os270er
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.07.2019.
Poruka: 55
24. lipnja 2026. u 16:24

Po meni pogreška se dogodila još tijekom kvalifikacijskog ciklusa. A pogotovo u zadnjih godinu dana gdje si znao da je Kovačić totalno van forme zbog ozljeda, i da imaš Modrića koji puni 40 godina. Shvaćam da se njemu nije lako odreći igrača koji su uz njega prvog dana, da tu ima starih zasluga, ali očigledno je da više ne ide. 

Sve je već dobrano napisano, prvo, posljednja linija do današnjeg dana nije uigrana. Ako imaš Vuškovića koji je najveći talent od Gvardiola, onda nema smisla seljakanje iz A u U21 vrstu. Uigravaš ga pod cijenu ne znam čega, a skupina je bila takva da si ga mogao uigrati. Na ozljedu Gvardiola u siječnju nisi mogao utjecati ali to je već napisano da je tu morao biti Smolčić, kako bi Stanišić prešao na lijevu stranu, ukoliko Gvardiol nije spreman. 

Što se tiče sredine, ovaj dvojac nikako ne može skupa. Možda probati ili Modrića ili Kovačića upariti sa Sučićem i Pašalićem koji bi išao kao ta osmica u završnicu. E sad opcija je ili Perišić desno a Baturina lijevo pa u 4-3-3, ili Perišića na beka a Baturinu kao nekog inside wingera sa slobodom kretanja. U napadu bih ipak prednost dao Budimiru.

Krivo mi je najviše jer 5-6 pozicija 2 godine nismo definirali. Dolazimo na prvenstva sa razmišljanjem ovaj bi mogao ovo, ovaj bi možda mogao ono. Ponovit ću ono što sam napisao prije koji mjesec, za mog života više nitko ništa ne treba napraviti jer sam doživio tri medalje, ali to ne znači da pojedinci moraju stagnirati na račun starih zasluga, a potencijala ima. 

I dodao bih još, da se u javnosti prihvatila ta činjenica kako nikada nismo igrali brz nogomet, i da nam je neka odlika bila umrtviti igru protivnika i čekati svoju priliku. Mislim da igramo sporo zbog jednog ili dva igrača u postavi. Ne kažem da moramo letjeti 90 minuta po terenu, ali nije istina da u kadru širem ili užem nema igrača koji mogu istrčati kvalitetnu kontru ili doći u završnicu u 4-5 poteza. Vjerojatno bi neki nakon takva 3-4 napada tražili kisik.

[uredio os270er - 24. lipnja 2026. u 16:28]
Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.294
24. lipnja 2026. u 16:45

os270er je napisao/la:

I dodao bih još, da se u javnosti prihvatila ta činjenica kako nikada nismo igrali brz nogomet, i da nam je neka odlika bila umrtviti igru protivnika i čekati svoju priliku. Mislim da igramo sporo zbog jednog ili dva igrača u postavi. Ne kažem da moramo letjeti 90 minuta po terenu, ali nije istina da u kadru širem ili užem nema igrača koji mogu istrčati kvalitetnu kontru ili doći u završnicu u 4-5 poteza. Vjerojatno bi neki nakon takva 3-4 napada tražili kisik.

Vidi cijeli citat
Mi smo igrali na posjed lopte, zato sto smo imali igrace za to (Rakitic, Modric, Brozovic, Kovacic) ali takoder smo imali brzance na krilima, Perisica i Rebica i uz njih Vrsaljka (2018.). 2022. smo imali fantasticnog Juranovica, koji je protiv Brazila trcao ko navijen + Brozovic, Modric, Kovacic, Perisic. Danas je Perisic nazalost sporiji, Modric takoder, Kovacic se tek vraca nakon duge ozljede, brzih bekova nemamo, a Brozovica jedino moze Sucic glumiti. Brzinu imamo jos u Marcu Pasalicu i Baturini. Ali nama nedostaje povezanost u igri, u tom grmu lezi zec. 

Ima snagu zlatnog žita, ima oči boje mora, moja zemlja Hrvatska
RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 563
jučer u 10:00

Nakon ovog prvenstva temelj nove ekipe triba bit vezni red Sučić Baturina Stojković. Sučić na šestici, uz njega Baturina ka moderna, visoka osmica, a na desetki Stojković.

Znan da ni jedan od njih u klubovima ne igra baš tu ulogu koju san im "dodijelia", ali meni se čini da bi upravo ovako sva trojica dala najviše. Takav vezni red ima bi energiju, nogometnu inteligenciju, trku i tehniku. Ako ih se istrpi godinu dana i razvije, možemo imat brutalan vezni red za idućih deset godina. Modrićevu eru nitko neće ponovit, ali ovo je možda najzdraviji temelj za ono što dolazi nakon nje.

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
jučer u 10:01

Kova nece nigdje, tu je

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
jučer u 10:02

S obzirom na stanje s krilima, Baturina i Stojko bi baš to mogli igrat. L. Sučić na desetku, Nejašmić i P. Sučić dvi šestice. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
jučer u 10:33

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Nakon ovog prvenstva temelj nove ekipe triba bit vezni red Sučić Baturina Stojković. Sučić na šestici, uz njega Baturina ka moderna, visoka osmica, a na desetki Stojković.

Znan da ni jedan od njih u klubovima ne igra baš tu ulogu koju san im "dodijelia", ali meni se čini da bi upravo ovako sva trojica dala najviše. Takav vezni red ima bi energiju, nogometnu inteligenciju, trku i tehniku. Ako ih se istrpi godinu dana i razvije, možemo imat brutalan vezni red za idućih deset godina. Modrićevu eru nitko neće ponovit, ali ovo je možda najzdraviji temelj za ono što dolazi nakon nje.

Vidi cijeli citat


Ovo se pisalo i 98 za sukerovu eru.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.196
jučer u 10:51

Meni je žao što stavljaš Vuškovića protiv Engleske pa on tamo kao slabije odigra i onda ga klupiraš za Panamu. Zar ne bi bilo logičnije stavit ga protiv Paname, nominalno slabijeg protivnika pa nikad ne znaš, možda super odigra, briljira, digne se u samopouzdanju

Tko zna, možda Dalić digne igrom Kovačića, Modrića i Gvardiola pa će opet ispasti genijalac. Veći problem je selekcija i što nisi uopće poveo nikog da uskoči na bekove, a to se sad više ne može promijeniti

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.