SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
313233
...
828384
Belgrade Hawk
Belgrade Hawk
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.11.2025.
Poruka: 295
13. lipnja 2026. u 08:22

BIH je cilj da prođu grupu, pa kao i 3. što mislim da je realno. Posle isto da igraju tvrdo, pa na penale da se igra. Svakako prolazak grupe bio bi uspeh.

Canada je imala bolje ekipe ranije, ono kada su dobijali USA redovno, mada su igrali neki Holanđani i ostali tada, a ispadali su sa SP bez i 1 boda.

[uredio Belgrade Hawk - 13. lipnja 2026. u 08:45]
"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.132
13. lipnja 2026. u 08:39

ma kanada i bosna nemaju da ima nikakve problemi protiv katar koja je jedna od najslabi ako ne i najslaba na sp. mislim da latvija, litvanija, estonija, moldavija i luxemburg bolji ekipi od katar.

 

oni su bili nemocni na domace sp 2022. tako da.

 

[uredio Stefan84 - 13. lipnja 2026. u 08:42]
Heja Sverige
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
13. lipnja 2026. u 08:47

Mogao bi Viki, a i ostali komentatori naučiti do iduće utakmice kako se izgovaraju prezimena igrača BiH.

[uredio knjiskimoljac - 13. lipnja 2026. u 08:47]
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
13. lipnja 2026. u 08:55

Katar mi je apsolutna nepoznanica, vidim da imaju par Brazilaca znj kvalitete.

Svicarci u sredini Xhaka i Freuler koji su igracine, ali imaju zajedno 80 godina. Bekovi takodjer stari, u napadu stari as Embolo koji u zivotu nije prebacio 10 golova u sezoni. 

Prognoza: 2:0/3:0 za Svicarce

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
13. lipnja 2026. u 09:02

Zar nije Katar prvak Azije?

Ne mislim da mogu nesto protiv Svicaraca danas, ali tesko da su bez sansi protiv Kanade i BIH.

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.234
13. lipnja 2026. u 09:14

Oni funkcioniraju u specificnim uvjetima i okruzenju na koje su navikli, tj arapsko/azijskom. A i na SP su isli najvise jer su zadnji krug kvalifikacija igrali kuci, svaka gostovanja su nepostojeci

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.362
13. lipnja 2026. u 09:54

danchy je napisao/la:

Zar nije Katar prvak Azije?

Ne mislim da mogu nesto protiv Svicaraca danas, ali tesko da su bez sansi protiv Kanade i BIH.

Vidi cijeli citat

Katarci od veljače ne igraju nogomet.

Sve osim nula bodova po meni bi bilo ogromno iznenađenje.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
13. lipnja 2026. u 10:02

Dva puta zaredom su uzeli Azijski kup, ekvivalent Euru. Zadnji se igrao kod njih doma, ali dobili su Uzbekistan i Iran za koje nitko ne smatra da su bzvz ekipe.

Da su zavrsili u nekoj jacoj grupi slozio bi se, ali ni Kanada ni BIH nisu nekakav bauk, tako da me ne bi izneadilo da otkinu koji bod negdje..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 54
13. lipnja 2026. u 10:20

VolimRukomet je napisao/la:

Stvarno mi nije jasno kako su Talijani ispali od BiH.

Vidi cijeli citat


Tako što je onaj mulac uz aut liniju uzeo donarumi salabahter, pa ovaj nije znao di se bacati 😂

Chestbrah
Chestbrah
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2016.
Poruka: 736
13. lipnja 2026. u 11:19

Steta za Bosnu sto nisu uspjeli izdrzat jer su odigrali bas lavovsku utakmicu, onaj Muharemovic je stvarno dobar i ako odigra na toj razini cijeli SP smijesi mu se sigurno dobar transfer, ali nemre se rec da Kanada nije zasluzila bod jer su stiskali i napadali cijelo vrijeme. Larin majstorski pogodio uz malo srece i odbijanca 

123
...
313233
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije