SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
323334
...
828384
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
13. lipnja 2026. u 12:14

 Meni dobra utakmica sinoć. BiH me pozitivno iznenadila s obzirom na izostanke. Realno njihov kadar je jako tanak, cak i prvih 11. Sinoc bez Šunjića od početka koji je praktički najbitniji veznjak, bez Tabakovica, Dzeke. 

 Sinoć im je veliki problem predstavljalo sta je Layrea fizički jaci i brzi od Barjaktarevica pa tu nisu mogli stvarati visak nikako. Jbg, to se cesto i nama desi s krilima da ne mogu nista 1vs1. Drugi problem sta ni Lukic ni Bazdar ne mogu zadržati loptu i igru kao prve njihove opcije. 

 Meni su kod njih ovo sta sam gleda sinoc i protiv Italije najveće rupe Tahirovic, pa Demirović jer misle da znaju, a ne znaju. Ovi drugi, vecina znaju da ne znaju pa ne rade gluposti nego se bore i samo trci naprijed-nazad. Npr. Memic mi je odlican igrac za ovo sta oni pokušavaju.

 Steta sta Alajbegovic nema bolju defenzivu i duel igru jer stvarno zna igrat. Ovako je osudjen biti Joker zovi, hakler.

 Sta se tice Kanade, uberagresivna ekipa koja bi mogla stvorit probleme i nekim jacim ekipama od sebe ako im taj dan bude funkcionirala realizacija. Oni bi lako mogli zveknit Švicarsku npr.

 

ECIII
ECIII
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.11.2025.
Poruka: 361
13. lipnja 2026. u 12:25

Vidi se da vas vecina je gledala samo utakmicu protiv Italije ovo je vec dvije godine nas stil igre. To sam pisao i prije utakmice. Moja prognoza prolazimo grupu sa 3 boda tri remija. Od prvog meča protiv Engleske mi igramo defanzivno i sve sto postignemo u napadu je iz prekida ili individualnim potezima pojedinaca. 

Ovakav stil igre je Barbarez najavio od prvog dana sve se to moze provjeriti na internetu da sad ne trazim stare izjave. 

Prva ovakva utakmica je bila protiv Madjarske u gostima gdje smo igrali neriješeno u Ligi nacija kad smo u revansu na domaćem terenu napadali izgubili smo.

Svi koji su gledali utakmice baraza su stekli utisak da Bosna igra napadački, stvara prilike kao protiv Italije sto je smijesno jer mi San Marino smo dobili jedva 1:0 i to da nije usao Dzeko mi bi remizirali.

U kvalifikacijama poveli protiv Rumunije 1:0 i branili se 70 minuta. Protiv Austrije dali gol u startu i branili se 80 minuta kad smo trebali ici po pobjedu nismo se mogli sastaviti na terenu. Tako igramo, nakon sinoc sam jos vise uvjeren da cemo proci grupe pa cak i prvu rundu. 

[uredio ECIII - 13. lipnja 2026. u 12:25]
All I know, mon amour, is that I will search the world... If I have to. I will find you.
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
13. lipnja 2026. u 12:29

 Ma tako i moras igrat dok nemas balansiranju ekipu. Neki od ovih igraca bi bili smiješni defenzivno da moraju igrat duze visoko na sirokom prostoru. Barbarez to dobro hendla.

ECIII
ECIII
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.11.2025.
Poruka: 361
13. lipnja 2026. u 12:35

Upravo to nemas veliki kvalitet ali igras pametno i koristis svoje jace strane. Sergej je kad je preuzeo repku kao uzor naveo reprezentacije Gruzije i Slovenije sa posljednjeg Eura. Bajraktarević ljudi su ocekivali dva gola i tri asistencije a on je odigrao dobru utakmicu defanzivno, odlicno je u paru sa Dedicem zatvarao po desnoj strani i puno se trosio pa u napadu nije mogao nista napraviti. Memić s druge strane isto tako i zato oni i imaju prednost u odnosu na Alajbegovića.

[uredio ECIII - 13. lipnja 2026. u 12:36]
All I know, mon amour, is that I will search the world... If I have to. I will find you.
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
13. lipnja 2026. u 15:38

ECIII je napisao/la:

Upravo to nemas veliki kvalitet ali igras pametno i koristis svoje jace strane. Sergej je kad je preuzeo repku kao uzor naveo reprezentacije Gruzije i Slovenije sa posljednjeg Eura. Bajraktarević ljudi su ocekivali dva gola i tri asistencije a on je odigrao dobru utakmicu defanzivno, odlicno je u paru sa Dedicem zatvarao po desnoj strani i puno se trosio pa u napadu nije mogao nista napraviti. Memić s druge strane isto tako i zato oni i imaju prednost u odnosu na Alajbegovića.

Vidi cijeli citat


Mislim da bi njima prvenstveno plan trebao biti njihova strana i da stvore što više prilika ka napadaču, da igraju obranu gubis od njih sve ono najbolje što mogu ponudit u napadu zbog potrošnje. Treba postojati neki balans u ekipi i taktičke zamisli ko kako i gdje je u kojem trenutku i šta se radi kad se napada a sta se radi kad se brani (Za ovo ti ne treba uopce neka kvaliteta da bi se napravilo). Msm očekujem ovakvu igru od Bosne jer nemate veznjake koji znaju iznijeti loptu i kreirat priliku. Recimo sinoć kone u veznom redu kanade napravi više s jednim dodavanjem nego sunjic,tahirovic u 20 dodavanja. Doduše ovom tahirovicu ne znam odakle mu minute i koga gura svaki put u prvi sastav jer je lik taraba.

Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.12.2017.
Poruka: 549
13. lipnja 2026. u 17:22

Mislio sam bit ce al pari utakmica koja ce zavrsiti minimalnom pobjedom Kanade, onako na iskustvo i mentalitet. 

Sigurno nisam ocekivao 80 minuta ovakve dominacije Kanade, nosenje u svakom duelu itd, tako da Barbarez moze biti presretan rezultatom. Bod je ogroman, ali i pitanje sta dalje, jer igraci izgledaju nespremno. Postoje sumnje da su npr. Dzeko i Tabakovic tamo otisli cisto radi odrzavanja euforije zivom, bez ikakve sanse za nastup. 

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.349
13. lipnja 2026. u 18:11

pa i to je sasvim legitimno. dzeko da ne odigra minutu sigurno znaci jako puno za bosansku reprezentaciju 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
13. lipnja 2026. u 20:02

Lukass je napisao/la:

Pa i nije mi neko junaštvo kad imaš najslabiju grupu u povijesti svjetskih prvenstava. A borbenost imaju. Apsolutno. Al to je valjda minimum koji ima svaka ekipa koja je tamo. 

Vidi cijeli citat

najslabija skupina u povijesti sp-a? želiš reći da je ovo prvo sp koje pratiš?

hrušćiću, se još uvijek liječiš?

[uredio cameosis - 13. lipnja 2026. u 22:44]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.203
13. lipnja 2026. u 20:10

Čin se da su svi mrtvi i živi na kladionici, bilo kojem predictoru, pobjedničkom nizu ili bilo čemu sličnome igrali pobjedu Švicarske u hendikepu.

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 188
13. lipnja 2026. u 20:38

Baš u 21h najlošija utakmica. Nadam se ranom golu katara da bude napeto

123
...
323334
...
828384