Meni dobra utakmica sinoć. BiH me pozitivno iznenadila s obzirom na izostanke. Realno njihov kadar je jako tanak, cak i prvih 11. Sinoc bez Šunjića od početka koji je praktički najbitniji veznjak, bez Tabakovica, Dzeke.
Sinoć im je veliki problem predstavljalo sta je Layrea fizički jaci i brzi od Barjaktarevica pa tu nisu mogli stvarati visak nikako. Jbg, to se cesto i nama desi s krilima da ne mogu nista 1vs1. Drugi problem sta ni Lukic ni Bazdar ne mogu zadržati loptu i igru kao prve njihove opcije.
Meni su kod njih ovo sta sam gleda sinoc i protiv Italije najveće rupe Tahirovic, pa Demirović jer misle da znaju, a ne znaju. Ovi drugi, vecina znaju da ne znaju pa ne rade gluposti nego se bore i samo trci naprijed-nazad. Npr. Memic mi je odlican igrac za ovo sta oni pokušavaju.
Steta sta Alajbegovic nema bolju defenzivu i duel igru jer stvarno zna igrat. Ovako je osudjen biti Joker zovi, hakler.
Sta se tice Kanade, uberagresivna ekipa koja bi mogla stvorit probleme i nekim jacim ekipama od sebe ako im taj dan bude funkcionirala realizacija. Oni bi lako mogli zveknit Švicarsku npr.