SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
121314
...
828384
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 410
12. lipnja 2026. u 21:51

Posljednja zelja prije strijeljanja bila bi mi da pucaju ovi "Kanadjani"

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.238
12. lipnja 2026. u 21:52

AdamMalysz je napisao/la:

Ove dvije ekipe ne bi primirisale SP da je ostalo na 32 ekipe kao sto je trebalo. Dobro, Kanada je organizator pa bi igrala ovo ali to je to

Vidi cijeli citat

Misliš kao što Kanada nije prismrdila prije 4 godine ili? 

[uredio Fantazista10 - 12. lipnja 2026. u 21:52]
Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.661
12. lipnja 2026. u 21:54

BiH zasluženo, uspijevaju nešto igrat. Kanada je bezveze ekipa - nabij trči skoči.

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 410
12. lipnja 2026. u 21:54

Fantazista10 je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Ove dvije ekipe ne bi primirisale SP da je ostalo na 32 ekipe kao sto je trebalo. Dobro, Kanada je organizator pa bi igrala ovo ali to je to

Vidi cijeli citat

Misliš kao što Kanada nije prismrdila prije 4 godine ili? 

Vidi cijeli citat


Ta Kanada je bila barem 50% jaca od ove

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.218
12. lipnja 2026. u 21:54

Slažemo se većina da je 48 previše i da je 32 taman, al ono ne znam šta ćemo sad to ponavljati iz utakmice u utakmicu.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.140
12. lipnja 2026. u 21:54

Zar je zabranjeno navijati za Kanadu?

 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.013
12. lipnja 2026. u 21:55

zrinkec je napisao/la:

Slažemo se većina da je 48 previše i da je 32 taman, al ono ne znam šta ćemo sad to ponavljati iz utakmice u utakmicu.

Vidi cijeli citat


mora se srati po nečemu 

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.238
12. lipnja 2026. u 21:55

AdamMalysz je napisao/la:

Ta Kanada je bila barem 50% jaca od ove

Vidi cijeli citat

Pa generalno u odnosu na udarnu ekipu koja bi igrala im fali bar 4 igrača, nevezano za to. Samo ti je konstatacija kriva 😁

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.196
12. lipnja 2026. u 21:55

Dobra Bosna, treba zabiti i drugi. Bit će svakako prilike za to, bitno da se izdržalo do poluvremena.

zaki
zaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.856
12. lipnja 2026. u 21:56

Kanada će okrenut ovo...

123
...
121314
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije