SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
171819
...
828384
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
12. lipnja 2026. u 22:20

VelKoz je napisao/la:

Imam dojam da umjesto BiH igra Liverpool ili Hrvatska s obzirom kako to Viki uzbuđeno komentira. Baš neprofesionalno

Vidi cijeli citat


A tek ono svršavanje na patuljka 2022... baš dosadan 

[uredio Hrvatskaaaaa23 - 12. lipnja 2026. u 22:20]
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
12. lipnja 2026. u 22:20

Kanaderi trce jer im ovi dopuste, vezni red BiH je bas bas los.

 

Kako nama nisu trcali u Qataru. Mislim jesu, dok nisu vise mogli 

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.685
12. lipnja 2026. u 22:21

ova tema je 10 puta napornija od Vikija jebo vas Viki

još se samo o duljini trave nije sralo

I'm not mean, you're just a sissy.
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
12. lipnja 2026. u 22:21

Jel to Eustahije (Brzić) igra za Kanadu? 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
12. lipnja 2026. u 22:22

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

ova tema je 10 puta napornija od Vikija jebo vas Viki

još se samo o duljini trave nije sralo

Vidi cijeli citat


A ček šta bi trebali komentirati oko ove dosadne utakmice?

Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 328
12. lipnja 2026. u 22:22

Ciferšlus je napisao/la:

Viki komentira za reelse, hoce da bude citiran u regijunu

Vidi cijeli citat

Viki je na glasu kao jako narcisoidna osoba,tako da ti je ova izjava na mistu 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
12. lipnja 2026. u 22:23

Ne bih rekao dosadna, ima tu nekih dogadjanja.

 

Kvalitet pojedinih igraca je tragikomican pa se isticu te greske. Inace dobar ritam, gdje bi mi bili da trcimo ko Kanada.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
12. lipnja 2026. u 22:24

Odlično mi je kad su klubovi u pitanju onda komentator ne smije navijati za nikog al kad evo igra BIH onda smije jer su susjedi. 😆 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
12. lipnja 2026. u 22:24

Lukass je napisao/la:

Odlično mi je kad su klubovi u pitanju onda komentator ne smije navijati za nikog al kad evo igra BIH onda smije jer su susjedi. 😆 

Vidi cijeli citat


Tako nekako da

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
12. lipnja 2026. u 22:26

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Odlično mi je kad su klubovi u pitanju onda komentator ne smije navijati za nikog al kad evo igra BIH onda smije jer su susjedi. 😆 

Vidi cijeli citat


Tako nekako da

Vidi cijeli citat


Neka si ti meni potvrdio 😆 

123
...
171819
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije