SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
192021
...
828384
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
12. lipnja 2026. u 22:32

Uglavnom i njihovi navijaju za Hrvatsku, makar sam Bahu zapamtio iz legendarne 2007.

 

Javnost je kod njih problem, nekog Dzananovica su otjerali sa televizije BiH jer je u Rusiji navijao za Hrvatsku. Ali to nista ne iznenadjuje.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.568
12. lipnja 2026. u 22:32

ili pak ne smije navijati JER su susjedi?

usput, »region« je srpski. na hrvatskom se kaže regija.

zgembiću, ti slobodno pići na srpskom, nitko ti ne brani. možda pritiskanje minusa pomogne u liječenju. 😘😆

[uredio cameosis - 13. lipnja 2026. u 20:08]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.468
12. lipnja 2026. u 22:33

Jel on ovo stvarno rekao da je bio "pošpotan".

Šta je ovo Radio Sljeme ili HRT?

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
12. lipnja 2026. u 22:33

ekipa se smije Srbima koji moraju mrtvi-hladni komentirat hrvatske ekipe jer će se inače raspizdit Pičkousti, ali isto to bi uveli i za hrvatske komentatore

[uredio ian wright - 12. lipnja 2026. u 22:34]
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
12. lipnja 2026. u 22:33

Eto. Cvijeće je zaliveno

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.393
12. lipnja 2026. u 22:33

Ciferšlus je napisao/la:

Uglavnom i njihovi navijaju za Hrvatsku, makar sam Bahu zapamtio iz legendarne 2007.

 

Javnost je kod njih problem, nekog Dzananovica su otjerali sa televizije BiH jer je u Rusiji navijao za Hrvatsku. Ali to nista ne iznenadjuje.

Vidi cijeli citat

Mislim da se ni Vikiju ne pise dobro kad ga uhvate ovi iz domovinskog pokreta.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.143
12. lipnja 2026. u 22:33

Meni utakmica uopce nije losa. Igra se otvoreno i okomito, puno bolje za gledati nego vjecno kruzenje lopte na 40 metara od gola.

Kanada zasluzuje zabiti.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.468
12. lipnja 2026. u 22:33

cameosis je napisao/la:

ili pak ne smije navijati JER su susjedi?

usput, »region« je srpski. na hrvatskom se kaže regija.

Vidi cijeli citat

Da, znamo, namjerno govorimo region upravo zato jer nam se gadi.

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.228
12. lipnja 2026. u 22:34

Ne smije se navijati za sance, ali nas mogu voditi i činiti pola reoke. Onda su dobri. 

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.393
12. lipnja 2026. u 22:34

AceRimmer je napisao/la:

Meni utakmica uopce nije losa. Igra se otvoreno i okomito, puno bolje za gledati nego vjecno kruzenje lopte na 40 metara od gola.

Kanada zasluzuje zabiti.

Vidi cijeli citat

Cak nema toliko onog dosadnog buildupa.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
123
...
192021
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije