SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
262728
...
828384
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 401
12. lipnja 2026. u 23:01

Prodje li BiH dalje Viki ce se i osunetiti

Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 326
12. lipnja 2026. u 23:01

allen je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Sudac fenomenalan

Vidi cijeli citat


Do maloprije

Vidi cijeli citat


Sta je maloprije krivo sudio?

Vidi cijeli citat

Ma coviku se omaklo jedno gazenje i sad odma ne valja,a odradija je top utakmicu

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.187
12. lipnja 2026. u 23:01

BiH platila danak neiskustvu igranja utakmica na velikim natjecanjima. Promašaj Demirovića, Alajbegović igra za sebe, previše tehničkih pogrešaka. Ali ajde, bolje i bod nego ništa. Jako bitno za barem treće mjesto ako dobiju Katar. Doduše, sa 4 boda mogu biti i drugi ako Švicarska dobije sve.

redscro
redscro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 2.640
12. lipnja 2026. u 23:02

Mislio sam da su kladionice debelo podcijenile BiH i da su ipak blagi favoriti. Sad vidim da nemam pojma, stanje je bilo realno. 

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.236
12. lipnja 2026. u 23:02

Bitan bod protiv objektivno puno brže i intenzivnije ekipe. Kanađani s par promjena u prvih 11 će bit jako opasni

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.559
12. lipnja 2026. u 23:02

Ciferšlus je napisao/la:

Ne bih otpisivao BiH ali kako napisah par puta, BiH ima uzasan vezni red, oni se porede sa Hrvatskom pajdo moj nasi su dobijali jace ekipe zbog fantasticnog veznog reda koji sakrije loptu protivniku. Ovi to danas nisu mogli ni protiv Kanade.

 

Mogu biti sretni bodom, drugi krug se smjesi.

Vidi cijeli citat

rijetko smo dobijali jače ekipe, jer ih nema mnogo. vezni red kao srce momčadi znači da je hrvatska obično jača ekipa.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.790
12. lipnja 2026. u 23:03

AceRimmer je napisao/la:

allen je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Sudac fenomenalan

Vidi cijeli citat


Do maloprije

Vidi cijeli citat


Sta je maloprije krivo sudio?

Vidi cijeli citat


Nije sudio faul Bosni. Gazenje pred kanadskim sesnaestercem. Doduse, sam to nisam vidio, vjerujem Vikijevoj procjeni 😄

Vidi cijeli citat


Zajebavas me?

Pa onaj mali malo osjetio kontakt na ramenu i pao i seljacina se drzi za nogu..mrzim takva jebena simuliranja i to pred 100 kamera na terenu

 

Sudac je uvjerljivo najbolji igrac utakmice..

 

P.s...zao mi vas koji na hrvatskim programima morate gledati velika natjecanja..kud je slika za kurac, zvuk je katastrofa...i onda se jos mora trpiti takve debile od komentatora koje toliko pojacaju, a smanje zvuk s terena/stadiona

Tonto
Tonto
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.02.2022.
Poruka: 385
12. lipnja 2026. u 23:03

Dugo nisam vidio ovoliko simuliranja u jednoj utakmici, i to na obje strane.

zaki
zaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.856
12. lipnja 2026. u 23:04

Kakav je bio najveći svjetski talent Baraktarjević ??

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
12. lipnja 2026. u 23:04

na prvi pogled je BeHa bila najveći dio utakmice u defanzivi i pretjerano pasivna prema naprijed, ali nije lako igrat protiv Kanade

 

oni igraju neki dum-dum nogomet, odmah sve brzo i okomito, intenzitet, pravi tvornički RedBull nogomet

paše im to mentalitetom, a i trener je iz iste tvornice

 

naravno, raspast će se kad prvi puta nalete na neku rutiniranu europsku&latinskoameričku ekipu, ali zabavno ih je gledati

[uredio ian wright - 12. lipnja 2026. u 23:05]
123
...
262728
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije