SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
333435
...
828384
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.316
13. lipnja 2026. u 20:50

Legenda Balog komenitira, ovo ne može biti loše

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
13. lipnja 2026. u 20:51

kud je grozna utakmica u najavi, jos balog komentira 

pa jebemti 🤣

MHDP
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
13. lipnja 2026. u 20:51

uh stadiončine

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
13. lipnja 2026. u 20:56

Vrlo dobro popunjen stadion, s obzirom na to tko igra..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
13. lipnja 2026. u 21:02

Malo me iznenadila Švicarska sa 3 nazad jer su u pravilu igrali stalno 4-2-3-1, tako da je sad izvisio iskusni Widmer koji je inače standardan kao desni bek. 

Moja pretpostavka je da stisnu odmah Katar, da bočni idu dosta naprijed jer tu su jaki.

Solidna reprezentacija, dobri igrači u svim linijama, sredina čvrsta, Xhaka je imao odličnu sezonu u Engleskoj, Embolo bi mogao biti glavna zvijezda, idemo vidjeti mogu li odraditi ovo. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Krunchie7
Krunchie7
Mali dioničar
Pristupio: 02.06.2010.
Poruka: 6.113
13. lipnja 2026. u 21:07

hakler je napisao/la:

Baš u 21h najlošija utakmica. Nadam se ranom golu katara da bude napeto

Vidi cijeli citat


Bome, skoro gol

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
13. lipnja 2026. u 21:15

daj neko stavi stopericu...u roku od 5 minut ce bit gol

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
13. lipnja 2026. u 21:16

Ne znam jeste li primijetili kako je Balog maloprije izgovorio "Bay Area" stadion 😭🫢 

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.316
13. lipnja 2026. u 21:18

Čisto zaleđe i to 2X

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
13. lipnja 2026. u 21:19

ništa od penala, golman se zato pošteno samoubio

I'm not mean, you're just a sissy.
123
...
333435
...
828384