SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
495051
...
828384
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.364
18. lipnja 2026. u 21:56

Bosna je odvela utakmicu tamo gdje želi, Švicarci kao da ne kuže da ovaj spor tempo savršeno odgovara protivniku. 

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.924
18. lipnja 2026. u 21:57

Čvrsta utakmica zasada.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 398
18. lipnja 2026. u 21:58

Pa Svicarci otkad postoje igraju ovakav nogomet. Problem im je sto su sad jedno 3x slabiji nego prije 5-10 godina.

Cudno mi je da nisu zvali Shaqirija, a koliko vidim odigrao je dosta ok sezonu u Baselu.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.186
18. lipnja 2026. u 21:59

Čak je i dobar rezultat za BiH ako ostane 0:0, jer možda i bod protiv Katara bude dovoljan za prolaz dalje. 3 boda, gol razlika 0 pa u Božje ruke. Česi, Iran, Škoti, Gana... Ima tu kandidata za lošije trećeplasirane.

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.093
18. lipnja 2026. u 22:03

Mogu bit i drugi sa 3 boda 

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
18. lipnja 2026. u 22:08

Blijedo od švicaraca, baš fali tako netko kao Shaqiri da napravi taj ključni dribling, pas ili udarac u zadnjoj trećini.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.186
18. lipnja 2026. u 22:08

PetarKružić je napisao/la:

Mogu bit i drugi sa 3 boda 

Vidi cijeli citat

Još ako Katar šokira Kanadu, u zadnje kolo bi se ušlo: Katar 4, BiH i Švicarska 2, Kanada 1. Pobjedom protiv rasterećenog Katara bi bili i prvi, a Švicarska i Kanada bi morale jurišati na pobjedu ili bi Švicarcima i bod sa Kanadom bio dobar.

[uredio knjiskimoljac - 18. lipnja 2026. u 22:09]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
18. lipnja 2026. u 22:12

Jel ikada bio ovako los nogomet kao na ovom prvenstvu..osim jucerasnje utakmice nasih i engleza, sve ostalo je za zaspati...

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
18. lipnja 2026. u 22:15

Sjajne škarice

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.466
18. lipnja 2026. u 22:20

Cesto su grupe znale bit dosadne i beskonacne.

Ali svejedno smo gledali.

123
...
495051
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije