SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
606162
...
828384
Triple H
Triple H
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2003.
Poruka: 2.080
19. lipnja 2026. u 00:40

redscro je napisao/la:

Taman se može na spavanje, nema potrebe dalje gledati. 

Vidi cijeli citat


A Meksiko Koreja u 3:00 😁 

Bilo bi dobro za sam turnir da sva 3 domaćina prođu makar grupu i plasiraju se u narednu fazu, što zbog samog interesovanja kao i što više popunjenih mesta na stadionima. 

 

[uredio Triple H - 19. lipnja 2026. u 00:44]
Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.521
19. lipnja 2026. u 00:42

Stefan84 je napisao/la:

ma ovoj katar i onoj kurkao ubedlivo 2 najlosi ekipi na sp. svicari kalkulirao i cuvao snage 90 min protiv ovi i skupo ih cinio. ko shale moze ovi dobiti 6 - 0.

 

ne znam na koje korupcije fora ovi prvaci azije ? ili mozda arapski kup ? nisam siguran koje natacanje. iran, irak i saudija arabije drugaa dimenzije za ovi.

Vidi cijeli citat

ako nisi siguran, nauči.

nauči kako se pišu imena sudionika, nije toliko teško -- ipak se južna bugarska nije kvalificirala, pa imena nisu komplicirana. ☺️

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.521
19. lipnja 2026. u 00:45

ovo je trebao biti karton za simuliranje. da vidimo koliko će trpiti ove stalne prigovore i vršenje pritiska sudac.

[uredio cameosis - 19. lipnja 2026. u 00:46]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 47
19. lipnja 2026. u 00:49

Ne znan, meni je ovo proširenje i dalje loša odluka. Na 32 ekipe bi ima jednu ovakvu utakmicu, sad je ovakva svaka druga.

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.233
19. lipnja 2026. u 00:50

Bome ne znam onda koje prvenstvo gledas

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.521
19. lipnja 2026. u 00:51

CapunZd je napisao/la:

Ne znan, meni je ovo proširenje i dalje loša odluka. Na 32 ekipe bi ima jednu ovakvu utakmicu, sad je ovakva svaka druga.

Vidi cijeli citat

bilo je bezbroj takvih utamica i sa 24 momčadi, što je tu je.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.121
19. lipnja 2026. u 00:52

cameosis je napisao/la:

Stefan84 je napisao/la:

ma ovoj katar i onoj kurkao ubedlivo 2 najlosi ekipi na sp. svicari kalkulirao i cuvao snage 90 min protiv ovi i skupo ih cinio. ko shale moze ovi dobiti 6 - 0.

 

ne znam na koje korupcije fora ovi prvaci azije ? ili mozda arapski kup ? nisam siguran koje natacanje. iran, irak i saudija arabije drugaa dimenzije za ovi.

Vidi cijeli citat

ako nisi siguran, nauči.

nauči kako se pišu imena sudionika, nije toliko teško -- ipak se južna bugarska nije kvalificirala, pa imena nisu komplicirana. ☺️

Vidi cijeli citat

 

bezveze seljacki odgovor bez razlog. ne budi ko muzika intrumenat trubadura.

 

i ovo si napisao samo zato sta sam napisao da se losi reprezentacije 😂

 

come and get it juzna bugarska. a car samuil nije prvi koj stavio noge u makedonija. imao ljudi tamo i pred njega. anyway.

[uredio Stefan84 - 19. lipnja 2026. u 04:36]
Heja Sverige
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.521
19. lipnja 2026. u 00:52

Stefan84 je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

Stefan84 je napisao/la:

ma ovoj katar i onoj kurkao ubedlivo 2 najlosi ekipi na sp. svicari kalkulirao i cuvao snage 90 min protiv ovi i skupo ih cinio. ko shale moze ovi dobiti 6 - 0.

 

ne znam na koje korupcije fora ovi prvaci azije ? ili mozda arapski kup ? nisam siguran koje natacanje. iran, irak i saudija arabije drugaa dimenzije za ovi.

Vidi cijeli citat

ako nisi siguran, nauči.

nauči kako se pišu imena sudionika, nije toliko teško -- ipak se južna bugarska nije kvalificirala, pa imena nisu komplicirana. ☺️

Vidi cijeli citat


 

koja seljacina 😂

 

nije da nisam znao koja si truba ali ipak.

Vidi cijeli citat

ma sve pet, ne moraš o sebi pisati u drugom licu. 🙃

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.121
19. lipnja 2026. u 00:57

nikada ne vredjam po nacije ili nacionalnosti ni na ovoj forum ni na drugi.

 

back to topic. 😊

[uredio Stefan84 - 19. lipnja 2026. u 02:53]
Heja Sverige
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.521
19. lipnja 2026. u 01:08

Stefan84 je napisao/la:

ne pisem o sebe. nikada ne vredjam po nacije ili nacionalnosti ni na ovoj forum ni na drugi.

 

ali ete ti ko neki primer i ozbilan liberal socialist si vredjao.

 

back to topic. 😊

Vidi cijeli citat

nisi svjestan da baš to radiš, vlak je ionako prošao.

ja sam primjenio tvoj način i odmah je urodilo plodom, prema tome, nema zime. nikakve uvrede nije bilo, to je službeni stav bugarske (a i grčke) -- očito su ti nacionalistički stavovi samo prihvatljivi ako idu tebi u korist, zanimljivo. ne znam odakle ti da sam ja »socijalist«, uživaj. to je razjašnjeno i to je to s moje strane.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
123
...
606162
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije