cameosis je napisao/la:
Stefan84 je napisao/la:
ne pisem o sebe. nikada ne vredjam po nacije ili nacionalnosti ni na ovoj forum ni na drugi.
ali ete ti ko neki primer i ozbilan liberal socialist si vredjao.
back to topic. 😊
Vidi cijeli citat
nisi svjestan da baš to radiš, vlak je ionako prošao.
ja sam primjenio tvoj način i odmah je urodilo plodom, prema tome, nema zime. nikakve uvrede nije bilo, to je službeni stav bugarske (a i grčke) -- očito su ti nacionalistički stavovi samo prihvatljivi ako idu tebi u korist, zanimljivo. ne znam odakle ti da sam ja »socijalist«, uživaj. to je razjašnjeno i to je to s moje strane.
Vidi cijeli citat
pojma nemam koj sam vredjao po naciije ?. komentatori kaze u svedska kaze kurakao i poput sta se pise curacao. a i tek vidio sada da se pise curacao na ngleskom. a kako kaze komentatori na balkan i kao se pise na balkanski.
nezelem nikoj vredjati. do pred koji mjesec nisam ni znao da drzava postoi bez uvreda. ne znam mnogu za taj drzava niti kako se iskaze ime drzava.
[uredio Stefan84 - 19. lipnja 2026. u 01:56]