SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
636465
...
828384
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
19. lipnja 2026. u 01:37

Odgovarati će Kanadi nerješeno u zadnjem kolu, da potencijalno zmu prvo mjesto grupe.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
19. lipnja 2026. u 01:41

Koja seoska ekipa, bože sačuvaj.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.103
19. lipnja 2026. u 01:45

sta se tice bosanca. igrao dobro takticki 60 min. dobro i organizirano i svicari imao muke kreirat sansa i poput posjed. nemam pojma zasto krenio napret nakon 60 tak minuti.

 

tada popio golom i taj crveni karton. svicari se bolji individualno i teknicki i bosanaca trebao do ostane s niska odbrane. bek krila previse jurao napret.

 

inace protiv katar necu imat muke. ovi katar se negde izmedju lige nacije c i d u evrope. bolji od san marino ali slabije od estonija.

[uredio Stefan84 - 19. lipnja 2026. u 01:47]
Heja Sverige
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
19. lipnja 2026. u 01:46

Triple H je napisao/la:

Katastrofa u najavi. 

Vidi cijeli citat

Kata(r)strofa. 

Triple H
Triple H
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2003.
Poruka: 2.080
19. lipnja 2026. u 01:48

Ušao Niko Sigur 

Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.566
19. lipnja 2026. u 01:50

Toliko sam prvenstva pogledao do sad u životu i ne pamtim sramotnije odigrano poluvrijeme neke ekipe.

Čak i ne toliko zbog samog rezultata, već ponašanje kakvog nema ni na 3. županijskoj.

Žao mi je ovog Kanađanina kojem je zbog jednog idiota ugašena nada da predstavlja svoju državu na domaćem terenu i ostvari povijesni plasman

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.505
19. lipnja 2026. u 01:54

ovog fathija vadi nakon nepunih 30 minuta nakon što ga je uveo, najstroža kazna. 😂

ajde, rastavili su ih na sastavne djelove. još su dobro prošli s devetoricom.

[uredio cameosis - 19. lipnja 2026. u 01:57]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.079
19. lipnja 2026. u 01:55

Katar je sramota od momcadi

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.566
19. lipnja 2026. u 01:57

cameosis je napisao/la:

ovog fathija vadi nakon nepunih 30 minuta nakon što ga je uveo, najstroža kazna. 😂

ajde, rastavili su ih na sastaven djelove. još su dobro prošli s devetoricom.

Vidi cijeli citat

A i onaj što je žuti dobio odmah nakon kraja tog prekida je isto divljački uletio i blizu bio crvenog.

Stvarno sramota od drugog poluvremena gdje Kanađani ne mogu pošteno proslavit pobjedu i vrhunski nastup od prve do zadnje minute. 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.505
19. lipnja 2026. u 02:02

16 kornera kanade.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
123
...
636465
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije