SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
646566
...
828384
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.101
19. lipnja 2026. u 02:02

 

ma ovi nisu bolji ni od lebanon ni palestina ni syrija. remi protiv oman.

 

canada dobio free ticket do doigruvanje ko domacin. cak i da izgubio canada protiv bosna bi igrao doigruvanje s 3 bod i vakva gol razlike.

 

a boanaca ni krivi ni duzni u ova skupine s taj ekipa.

[uredio Stefan84 - 19. lipnja 2026. u 02:03]
Heja Sverige
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
19. lipnja 2026. u 02:02

VelKoz je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

ovog fathija vadi nakon nepunih 30 minuta nakon što ga je uveo, najstroža kazna. 😂

ajde, rastavili su ih na sastaven djelove. još su dobro prošli s devetoricom.

Vidi cijeli citat

A i onaj što je žuti dobio odmah nakon kraja tog prekida je isto divljački uletio i blizu bio crvenog.

Stvarno sramota od drugog poluvremena gdje Kanađani ne mogu pošteno proslavit pobjedu i vrhunski nastup od prve do zadnje minute. 

Vidi cijeli citat

to je bio taj fathi, zato ga je izvadio.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
19. lipnja 2026. u 02:43

CapunZd je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

CapunZd je napisao/la:

Ne znan, meni je ovo proširenje i dalje loša odluka. Na 32 ekipe bi ima jednu ovakvu utakmicu, sad je ovakva svaka druga.

Vidi cijeli citat

bilo je bezbroj takvih utamica i sa 24 momčadi, što je tu je.

Vidi cijeli citat

32 ekipe je idealno kad imas 2 na n-tu ekipa. Najbitnije da znaš s kim igraš u osmini, a i naravno veća je kvaliteta.

Vidi cijeli citat

apsolutno. s 24 su imali te računalice o trećima, 32 je bio odličan broj, jer je sve jasno, prva dva prolaze dalje.

no dobro, bit će na koncu 64, onda će slijediti krah sustava i opet sve ispočetka.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.348
19. lipnja 2026. u 02:57

moze mi netko objasnit kak je ovaj katar prvak azije uz koreju i japan?

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.101
19. lipnja 2026. u 03:06

mene nije jasno kako ispred saudia arabia a ne japan i koreja. pitaj bog sta se djesavao na taj prvenstvo iza kulise.

 

kako sta je rekao hasse backe nogomet expert u tv studio tv4 svedska nakon utakmice. samo 2-3 igrace katar ima kvalitet za prva liga svedska a ostale bi igrao u druga liga svedska.

[uredio Stefan84 - 19. lipnja 2026. u 03:07]
Heja Sverige
timmy
timmy
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.02.2025.
Poruka: 45
19. lipnja 2026. u 07:04

Ne znam hoće trećeplasirani sa 4 boda dalje? Ajmo reć da da. BiH ima sve u svojim rukama, da im je netko prije pola godine rekao da će igrati za knock out fazu svjetskog i da im igra pobjeda protiv Katara, mislim da bi svi to potpisali.

Gledao sam obje njihove utakmice, onaj mladi dečko na desnom krilu, Barjaktarević, Bože mi oprosti ali izgleda kao da je potpuno zalutao na natjecanje. Dvije utakmice ni jedan duel nije dobio, ne moze ništa.

[uredio timmy - 19. lipnja 2026. u 07:05]
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
19. lipnja 2026. u 07:10

Valjda će Yakinu doći u glavu da Ndoye ne smije igrati na prvenstvu.. u obje utakmice do sada je svaku polupriliku svojim potezom upropastio.. daleko najgori njihov igrač. 

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.845
19. lipnja 2026. u 07:12

Avtomatiq je napisao/la:

nisam gledao sa zvukom

kakva glupost, šta ako netko slomi nogu dok pada gol, nece gol prikazat?

 

Vidi cijeli citat


Pa sami sebi ste odgovorili. Ako padne gol, morat će prikazati i lom noge. Ovdje nije pao gol, pa ne moraju.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
19. lipnja 2026. u 07:41

4 boda ce sigurno biti dovoljna za prolazak dalje, vjv i 3boda s dobrom gol-razlikom (0 ili -1)

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.952
19. lipnja 2026. u 07:54

kad naletiš tvorničkoj RedBull ekipi na njihov dum-dum nogomet, onda to tako izgleda

dobra Kanada, me likes

123
...
646566
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije