Vodeni sportovi

Dominantni Jug

Tea Lokas • četvrtak, 03.12.2009.

Ni Mornar nije imao sreće u utakmici devetog kola Jadranske lige. Naime, Jug je bez puno problema potopio drugu splitsku momčad rezultatom 9:19, i to pred domaćom publikom...

Mornar BS – Jug CO 9:19 (3:4, 2:8, 2:6, 2:1)

9. kolo Jadranske lige
Split, bazen na Poljudu
Suci: Štampalija (Šibenik), Obradović (Herceg Novi)

Mornar BS: Vojković, Burić, Kragić – Marinić, Čorušić, Kalebić 1, Udiljak 1, Jerković 2, Kačić, Mataić, Buzdovančić 2, Marelja 1, Čalić, Ban 1, Bratić 1. Trener: Kreković.

Vezane vijesti

Jug CO: Nižić, Vranješ, Bošković 3, S. Sukno 2, Joković 3, Seman 2, Ivanković 1, Benić 1, Bautović 1, Dobud 1, Drobac 1, Obradović 3, Bijač, Macan 1. Trener: Fatović.

Igrač više: Mornar 7/13, Jug 8/9
Peterci: Mornar 1/2, Jug 1/1

Mornar nije imao nikakvih šansi u utakmici u kojoj je ugostio Dubrovčane. Jedini koji su punili mrežu bili su upravo gosti, dok su Splićani u prvoj četvrtini ubacili tri, a u ostale tri četvrtine po dva pogotka.

Najbolji strijelci Fatovićeve momčadi bili su Bošković, Obradović i Joković, svaki s po tri pogotka.