Liga prvaka - Završnica, četvrtfinale, 28.04.2010.
Čehovski Medvedi 32:27 Montpellier
Montpellier

Čehovskim Medvedima dobra prednost

Matej Milanović • srijeda, 28.04.2010.

Čehovski Medvedi će u Montpellier, na uzvrat četvrtfinala rukometne Lige prvaka, ići sa pet golova prednosti, nakon što su u prvom susretu slavili s 32:27.

Posljednji par četvrtfinala Lige prvaka koji je morao odigrati prvi susret bio je onaj Čehovskih Medveda i Montpelliera. Prvih 15 minuta moskovskog susreta bilo je izjednačeno, nakon čega su domaći preuzeli inicijativu i do poluvremena došli do pet pogodaka prednosti, 18:13.

U nastavku su domaći nastavili onako kako su završili prvi dio te su došli i do maksimalnih sedam golova prednosti. U drugom poluvremenu se ozlijedio Nikola Karabatić koji nije nije igrao u završnici. Na njegovom je mjestu zaigrao Mladen Bojinović koji je izveo deveterac na kraju utakmice za konačnih 32:27 u korist ruske momčadi.

Rusi su tako ostvarili dobru prednost pred uzvrat koji će se igrati u Francuskoj već u subotu. U fazi po skupinama Montpellier je doma dobio 33:28, no ovog će im puta biti daleko teže i morat će odigrati vrhunsku utakmicu ukoliko žele do Final Foura.