Gostujuće pobjede Bayerna i Rome

Marin Pintur • srijeda, 03.11.2010.

Roma i Bayern su upisali vrlo vrijedne pobjede na strani. Bavarci su tako osigurali plasman u drugi krug, dok je Roma pobjegla pratiteljima...

Basel - Roma 2:3 (Frei 69', Shaqiri 83' / Menez 16', Totti 25' (11m), Greco 76')

Roma je slavila u susretu koji bi se na kraju lako mogao pokazati kao odlučujući u borbi za plasman u drugi krug. Gosti su pokazali da su ipak bolja momčad te već nakon prvih 45 minuta imali prednost od dva pogotka. Strijelci su bili Menez i Totti koji je realizirao kazneni udarac.

Nadu Baselu je vratio Alexander Frei u 69. minuti, međutim samo sedam minuta kasnije nakon pogotka Greca, Talijani opet imaju dva pogotka prednosti. Domaći se igrači nisu predavali, ali sve što su postigli je smanjenje rezultata za koje je zaslužan Shaqiri.

Cluj – Bayern 0:4 (Gomez 12', 24' 71', Muller 90')

Usprkos brojnim izostancima njegovih igrača, Louis Van Gaal je očito dobro uspio posložiti momčad Bayerna za gostovanje kod Cluja. Bavarci su upisali i četvrtu pobjedu u isto toliko nastupa, a najzaslužniji za slavlje u Rumunjskoj je bio Mario Gomez koji je postigao prva tri pogotka za Bayern. Na samom kraju susreta razlikue je povećao Thomas Muller.

• Obrisan korisnik04.11.2010. u 00:55
    Nadam se da je i roma krenila...al sumnjam...vidicemo na derbi ;-)
  • Obrisan korisnik03.11.2010. u 23:04
    ja ovu Romu jednostavno obozavam....dns 3 udarca prema gol i 3 gola a Basel ih barem 20 ispucao...jednostavno kraljevi