Premiership, 14. kolo, 21.11.2010, 17:00 h
Fulham 1:4 Manchester City
Manchester City

Manchester City razbio bivšeg menadžera

Marin Vuković • nedjelja, 21.11.2010.

Manchester City je odigrao jednu od najboljih utakmica sezone i na Craven Cottageu upisao visoku pobjedu nad svojim domaćinom Fulhamom, kojeg vodi bivši menadžer kluba s Eastlandsa, Mark Hughes.

Izabranici Roberta Mancinija po prvi put ove sezone igrali su onako kako vojska njihovih navijača od njih to i očekuje. Razbili su Fulham s visokih 4:1 i približili se vodećim klubovima lige na samo tri boda zaostatka.

Već u šestoj minuti utakmice Carlos Tevez je načeo mrežu Fulhama, a rani pogodak oslobodio je nogometaše Cityja, koji su zaigrali rijetko viđenom lakoćom.

Stoga i ne čudi da su već u 32. minuti došli do drugoga pogotka, strijelac je bio Pablo Zabaleta, a samo tri minute kasije Yaya Toure je ugasio svaku nadu domaćina u veliki povratak.

Fulham je nešto bolje krenuo u drugom poluvremenu, ali ih je presjekao drugi pogodak Teveza u 56. minuti i tu je utakmica bila i definitivno završena. Domaćin je 20 minuta prije kraja uspio doći tek do utješnog pogotka, u strijelce se upisao Zoltan Gera.

• Obrisan korisnik22.11.2010. u 01:29
    Tablica je trenutno više manje realna po snazi klubova, eventualno Arsenal može i više. Još sam samo mislio da će Spursi biti na mjestu Boltona a iza Newcastle ili Liverpool ako proigra Torres.
  • Obrisan korisnik21.11.2010. u 23:06
    Kad bi se manje svadjali a vise igrali kao danas mogao bi city i do naslova jer chelsea,utd& co. nikad nisu bili ovako ranjivi....no kakogod ovo bi trebao biti najzanimljiviji premiership ikad!
  • Obrisan korisnik21.11.2010. u 22:04