Prvi remi Dugopolja

Ivana Strahija • ponedjeljak, 26.09.2011.

Nakon šestog kola Dugopolje više nema savršeni rezultat, jer je Mosor uspio otkinuti trenutno vodećem bod. Rezultat je bio 2:2, a Mosor je kući mogao i punijih džepova…

U Dugopolju je osamstotinjak gledatelja vidjelo četiri pogotka, no i podjelu rezultata između istoimenog domaćina i gostujućeg Mosora. K tome, Mosor je susret završio s deset igrača, pošto je u 82. minuti Denis Kuzmanić isključen zbog drugog žutog kartona.

Žal za punim plijenom ostaje gostima, koji su do 35. minute, nakon pogodaka Marka Koštića i Ivana Čurića, vodili 2:0. No, u drugom dijelu utakmice, domaćini prvo smanjuju iz penala, siguran je s bijele točke bio Alen Guć, da bi u 81. minuti bod svojoj momčadi donio Ivica Žuljević, koji je u igru ušao svega dvadesetak minuta ranije.

I u Kostreni su pala četiri gola, ali svi u mrežu iza Marka Sušca, golmana Croatije iz Sesveta. Gostujuća je ekipa ovim porazom niz dovela do brojke tri, od ukupno četiri poraza u šest prvenstvenih kola.

Sesvećani u Kostreni nisu imali šanse osvojiti bodove. Presigurni su u svojim akcijama bili domaći nogometaši, a za Pomorac su se u strijelce upisali Ivor Weitzer, Josip Rudan, Marin Prpić i Martin Šaban.

Ni u Solinu nije bilo dvojbe oko pobjednika. Domaća ekipa, treća na tablici, već je u prvom poluvremenu došla do 2:0 uz golove Ivana Glavine i Ivana Bilonića, a na 3:0 je u 60. minuti dignuo Tonči Radovniković. Gosti iz Slavonskog Broda uspjeli su tek smanjiti na 3:1, uz pogodak Dejana Mišića.

• Obrisan korisnik27.09.2011. u 16:43
    Idemo kostrenjani, hrabro u svaku utakmicu!!! Da ih HNS nije zafrknuo sada bi ako ništa imali barem 8-10 bodova u Prvoj HNL.
  • Obrisan korisnik26.09.2011. u 15:14
    Pomorac ce definitivno ovakvom formom u 1.HNL, ako im daju "licencu" ;)