Real protutnjao Malagom uz hat-trick Ronalda

Borna Rupnik • subota, 22.10.2011.

Real Madrid vrlo je uvjerljivo odradio gostovanje u Malagi. Sve je bilo gotovo do poluvremena, uz hat-trick Cristiana Ronalda, a pobjede su upisali još Sporting iz Gijona i Espanyol...

Momčad Josea Mourinha u subotu je morala na potencijalno nezgodno gostovanje kod ambiciozne Malage, no ništa nije prepustila slučaju, a domaćin je upisao drugi uvjerljivi poraz zaredom, nakon što je prošlog vikenda s 3:0 pao kod Levantea.

Madriđane je na pobjednički kolosijek skrenuo argentinski napadač Gonzalo Higuain preciznim udarcem iskosa već u 11. minuti, a potom je na scenu stupio Portugalac Cristiano Ronaldo.

Vezane vijesti

Igrala se 24. minuta kada je Angel di Maria upisao već drugu asistenciju na utakmici, a Ronaldo svladao domaćeg vratara prizemnim udarcem. U 28. minuti Ronaldo je sam obavio najveći dio posla za svoj drugi pogodak.

Hat-trick je upotpunio sedam minuta prije odlaska na odmor, nakon što je Di Maria izveo korner, a loptu mu glavom proslijedio Sergio Ramos. U nastavku se Malaga trgnula, ali nije uspjela postići ni počasni pogodak.

Sporting iz Gijona je bez pomoći našeg Mate Bilića, koji je zbivanja pratio s klupe, nadjačao Granadu rezultatom 2:0. Tri boda osigurali su Barral u šestoj minuti te Castro nedugo prije poluvremena. Bila je to prva ovosezonska pobjeda Sportinga.

Espanyolu je na gostovanju kod Racinga iz Santandera za slavlje bio dostatan i jedan jedini pogodak. Postigao ga je Sergio Garcia nakon sat vremena igre.

• Obrisan korisnik23.10.2011. u 14:01
    Ronaldov kung-fu gol je tako smiješan i odličan istovremeno, kako se toga uspio sjetit u par stotinki...
  • Obrisan korisnik23.10.2011. u 08:43
    ma ova Mallaga je prosjecna momcad bez obzira na sve te polukupovine ovog ljeta,jos puno utakmica treba da se uigraju.Od svih momcadi pod vlascu Arapa Mallag je sigurno najslabija ali to uopce ne umanjuje pobjedu reala koji je ocito u strasnoj formi.Tek je 8 kola iza nas a vidili smo da niti real a... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik23.10.2011. u 08:22