Vodeni sportovi

Povratak Živkovića

Ana Legradi • subota, 03.12.2011.

U gradskom derbiju između Mladosti i Medveščaka na bazenu uz Savu domaćin je bio bolji uz rezultat od 14:6. U 12. kolu Jadranske vaterpolo lige nakon pauze zbog bolesti zaigrao je Žabac Duje Živković.

HAVK MLADOST - VK MEDVEŠČAK 14:6 (4:1, 2:1, 3:3, 5:1)

Zagreb, Jadranska liga, 11. kolo
Suci: Mario Brguljan (Prčanj), Nenad Periš (Split)

HAVK MLADOST: Pavić, Radu 1, I. Milaković 1, Miloš, Pavičić, Živković 1, Udovičić 1, K. Milaković, Bebić, P. Gagulić, Hinić 3, Mallarach 5, L. Bukić, Vukičević 2. Trener: Vjeko Kobeščak

VK MEDVEŠČAK: Selem, Burić, Jelavić, Čule 1, Jakovac, Kučević, Martinić 2, Benić 1, Kolar, Geratović, Ćuk 2, Samodol, Lazić, Blažević. Trener: Damir Vincek

Mladost je svojeg gradskog rivala porazila bez puno muke u bazenu. Poveli su već u prvoj četvrtini s 4:1, Medveščak se nakratko podignuo u trećem dijelu nakon povratka s poluvremena, ali do kraja susreta su upisali još jedan pogodak za konačnih 14:6.

Medvjedi su igrali bez braniča Vlatka Burića koji je u osmoj minuti zaradio isključenje s pravom zamjene zbog psovanja sucu Brguljanu.

Najučinkovitiji igrač iz redova Mladosti je je bio Mallarch uz pet postignutih pogodaka, pored raspoloženog golmana Pavića.

U sljedećem kolu Jadranske vaterpolo lige Medveščaku 10. prosinca na Utrine dolazi Budva. Mladost putuje u Split kod Jadrana.