Ante Pavić zaustavljen u četvrtfinalu Cordobe, Amerikanac ipak bolji

Branimir Korać • petak, 26.04.2013.

Seriji dobrih nastupa Ante Pavića u Cordobi došao je kraj u četvrtfinalu. Tamo ga je zaustavio Amerikanac Nicolas Meister koji je odnio pobjedu u tri seta...

Ante Pavić je u četvrtfinalu ITF turnira u Cordobi imao "protivnika po mjeri", igrao je protiv 468. igrača svijeta Nicolasa Meistera, ali nije uspio doći do pobjede.

Amerikanac je bio bolji i slavio je u tri seta sa 6:2, 3:6, 6:3 te tako ispratio hrvatskog tenisača iz turnira.

Šteta za Pavića jer bila je to velika prilika za prolazak u polufinale. Meister nije igrač koji je za njega nepobjediv, ali u ovom susretu pobjeda je ipak otišla na stranu 23-godišnjeg Amerikanca.

Meister je tako izborio dvoboj u polufinalu protiv sunarodnjaka Adama el Mihdawyja koji je bez problema eliminirao Meksikanca Daniela Garzu.