Espanyol
Espanyol 1:2 Sevilla
Sevilla

Branimir Korać • nedjelja, 31.08.2014.

U posljednjem subotnjem susretu drugog kola Primere Sevilla je slavila na gostovanju kod Espanyola 2:1 u susretu u kojem je bila opasniji i bolji protivnik te je zasluženo stigla do sva tri boda...

Subotnji program u Primeri okončan je susretom između Espanyola i Seville. Domaći navijači nikako neće moći biti zadovoljni nakon ovog dvoboja, Sevilla je zasluženo odnijela sva tri boda i stigla do prve pobjede u novoj sezoni.

Dok je Espanyol dosta vremena i energije trošio da bi se približio kaznenom prostoru gostiju, Sevilla je bila puno konkretnija i okomitija i to joj se na kraju isplatilo.

Na pogodak se čekalo do 34. minute kada je Sevilla iz vrlo dobre akcije stigla do vodstva. U završnici akcije Coke je odlično ubacio za Baccu koji podmeće nogu i šalje loptu u mrežu.

Već u prvih 15 minuta drugog dijela još dva pogotka. Prvo je u 57. minuti Sevilla povisila prednost i to iz situacije u kojoj je Undiano Mallenco mogao dosuditi prekršaj u napadu. Bacca je bacio na travi domaćeg igrača, time i dao prostora Iborri koji u skoku lijepo pogađa loptu glavom i postiže pogodak.

Četiri minute kasnije tračak nade za Espanyol. Lijepo je Victor Sanchez ubacio u 16 metara gdje je glavom Barbosu lobovao Stuani i smanjio na 2:1.

Bio je to ujedno i posljednji pogodak na susretu, a bliže novom golu bila je Sevilla i to u sudačkoj nadoknadi kada je Pareja iz slobodnog udarca pogodio gredu.