Bundesliga, 3. kolo, 12.09.2014, 20:30 h
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen 3:3 Werder Bremen
Werder Bremen

Borna Rupnik • petak, 12.09.2014.

Mladi hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj postigao je još jedan pogodak u dresu Bayera iz Leverkusena, ovoga puta za 1:0 protiv Werdera iz Bremena, u 17. minuti utakmice. Susret je završio 3:3.

Izvrsnu su utakmicu odigrali Bayer iz Leverkusena i Werder iz Bremena na otvaranju trećeg kola Bundeslige. Pobjednika na kraju nije bilo, svaka je momčad s po tri pogotka osvojila po jedan bod.

Bayer je u vodstvo doveo Tin Jedvaj, nakon gola i autogola Herthi u drugom kolu. Precizan je bio u 17. minuti, lijepim zakucavanjem pod prečku na dodavanje Kiesslinga

Ovim se pogotkom Tin Jedvaj upisao i u povijesne knjige Apotekara, s obzirom da je njegov gol bio ukupno 2000. u prvoligaškoj povijesti kluba od 1979. godine.

Werder je izjednačio preko Bartelsa u samoj završnici prvog dijela, a potom i poveo u 60. minuti preko Di Santa.

Uslijedio je novi preokret. Prvo je Calhanoglu poravnao na 2:2, a u 73. minuti pričuva Son pogađa za 3:2 nakon dodavanja Jedvaja i lijepog rješavanja svog čuvara.

Konačnih 3:3 postavio je Prödl u 86. minuti. Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu, dok je Dario Krešić bio na klupi.

Bayeru je to nakon dvije uvodne pobjede prvi ovosezonski remi, dok je Werder odigrao neriješeno u sva tri nastupa.

• Obrisan korisnik13.09.2014. u 12:38
    Ne čudi me.Što se Spahića tiče kad god sam ga gledao baš se potrefi da usere nešto i Bayer popije gol.
  • Obrisan korisnik13.09.2014. u 10:11
    golčina za 3:3
  • crodevils13.09.2014. u 07:56
    njemačka je puno bolja prilika za mlade igrače,nego italija.. a to se sad itekako vidi na jedvaju