Granada
Granada 0:4 Real Madrid
Real Madrid

Branimir Korać • subota, 01.11.2014.

Briljantan pogodak Jamesa Rodrigueza, novi gol Cristiana Ronalda, Luka Modrić ponovno u kvalitetnom izdanju i Real Madrid "s pola snage" do pobjede kod Granade. Sve u svemu dobra utakmica, poglavito od strane Madriđana...

Real Madrid se zahuktao i izgleda nezaustavljivo. Nakon slavlja u El Clasicu, uslijedilo je gostovanje kod Granade koja je rutinski svladana.

Utakmica nije mogla bolje početi za goste. Već u 2. minuti Real Madrid stigao je do vodstva i to nakon što se Dani Carvajal izborio za loptu, proigrao Karima Benzemu koji odmah pronalazi Cristiana Ronalda, a ovaj u sredini ne griješi.

Nastavili su gosti brzim akcijama izluđivati vezni red i obranu Granade, prilike su propuštali Benzema i Carvajal, a onda je nakon pola sata igre uslijedio najljepši trenutak na susretu. Benzema je ostavio loptu za Jamesa Rodrigueza koji iskosa vrhunskim volejom prebacuje domaćeg vratara i pogađa suprotni kut.

S tih 2:0 otišlo se na odmor, a jedina loša vijest za goste bila je ozljeda do tada raspoloženog Carvajala koji je ranije morao napustiti teren.

U drugom dijelu nastavilo se u istom ritmu. Na treći pogodak čekalo se do 54. minute kada je Ronaldo krasnom asistencijom pronašao Benzemu, a ovaj zabija treći Realov gol.

Konačnih 4:0 postavio je svojim drugim golom Rodriguez, a među strijelce se mogao upisati i Marcelo koji je dobro pucao u 60. minuti, ali pogodio gredu.

Luka Modrić odigrao je još jednu vrlo dobru utakmicu, a na travnjaku je bio do 75. minute kada ga je zamijenio Sami Khedira.