Villarreal
Villarreal 1:3 Valencia
Valencia

Davor Mikulić • nedjelja, 02.11.2014.

Nakon Seville, poraz je Villarrealu nanijela i Valencia koja je povela vrlo rano nakon što je Trigueros zatresao mrežu svog vratara. Pogocima Mustafija Valancia je stigla do nedohvatljive prenosti, a poraz je tek ublažio Trigueros dvije minute prije kraja...

Susret je svojim pokušajem u drugoj minuti otvorio Rodrigo, no to je uspio obraniti Asenjo, a samo četiri minute poslije gosti su došli do vodstva kada je Manuel Trigueros zatresao mrežu svog vratara.

Do odlaska na odmor promjena više nije bilo iako su obje momčadi imale svojih prigoda. Nastavak je zato protekao u dominaciji Villarreala, ali od 64. minute gosti su imali dva pogotka prednosti. Piatti je s desne strane uputio centaršut, a na petercu pored svog čuvara skače Mustafi i pogađa glavom.

Tek devet minuta poslije Valencia je imala ogromnih 0:3, nakon novog pogotka Mustafija. U sredini je dočekao povratnu loptu Feghoulija, a vratar je ostao nemoćan. Dvije minute prije kraja napokon su do pogotka došli i domaći igrači, ali to je bilo tek ublažavanje poraza jer vremena za eventualni povratak jednostavno više nije bilo.

Moreno je na desnoj strani primirio dugu loptu i dodao do Triguerosa, a on s petnaestak metara neobranjivo zakucao u mrežu gostujućeg vratara.